czela.TENIS

 
Na sezónu 2020 máme k dispozici:

 

Sobota 14:00 – 19:00 (2 kurty)

Neděle 13:00 – 17:00 (2 kurty)


* v termínu konání turnajů nemusejí být kurty k dispozici
 
KURTY (Tenisový klub Čelákovice, U Kapličky 1705) – mapa
 

Pravidla:

Pravidla jsou stejná jako léta minulá. Napište (minimálně den předem) na tenis@czela.netpočet lidí, den a čas (1h nebo 1,5h) kdy si chcete přijít zahrát.
Já Vám potvrdím termín, bude-li v tu dobu na jednom z kurtů volno, a pak můžete přijít.

Ještě trocha organizačních věcí po neblahých zkušenostech z minula:
– Před odchodem z kurtu je nutno kurt uklidit „takovým tím hajzlem na zametání co je tam opřený o plot“ možná to má i nějaký odborný název, který neznám. Třeba mi někdo napovíte. 
– Když máte kurt rezervovaný od 14:00-15:00, tak 15:00 znamená odchod z kurtu, nikoliv ukončení hry a následný úklid kurtu tím „zametacím hajzlem“. (Neříkejte mi, že se to fakt nějak nejmenuje). Po Vás může mít rezervaci další parta, kterou byste pak zbytečně zametáním zdržovali. Tedy si vyhraďte 10-15 minut na úklid. 
– Rezervaci používejte VÝHRADNĚ přes mail tenis@czela.net, nekontaktujte prosím číslo či mail TK Čelákovice!!! S rezervacemi czela-tenisu nemají nic společného.
– Nechoďte na kurt bez rezervace, a v žádném případě tam nešermujte před obsluhou kopii přihlášky do czela.netu a válečným pokřikem, „Jsem czelaneťák pusťte mě tam“, pak mám jen zbytečné vyčítavé telefonáty, tedy mě toho prosím ušetřete a registrujte se přes výše uvedený mail. 🙂
– Žádost o rezervaci kurtu mi posílejte minimálně den předem
czela.netu i sportu 3x nazdar!

Captain Orvell