rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Re: Na pobavení

Příspěvekod kjegel » ned 20. úno 2005 10:07:43

> Karel "kabel" FILIP napsal(a):
> v pohodě ale, hádat se tu o tom.
> Zaprvé bych čekal že, OSky či jiná komunitní uskupení typu příznivců telekomunikačního provozuse budou zaobírat čímkoliv jiným než politikou pokud by se nejednalo o vlastní politiku nebo takovou která se jich přímo netýká např. změna GL.

> Tedy nazval bych to tak že, by se čekala určitá politická nezávislost OS.
>
> Osobně tyto debaty mne celkem nudí a když to slyším v hospě tak jsem akorát votrávenej z toho jak všichni kecaj jak za komanče a nic z toho Když to vidím v telce tak je mne blbě ze všech sorry ale, beru to tak že, podle způsobů které parlamentu a sněmovně vládnou jde v první i druhé řadě o peníze a bohužel ne naše teda naše jo ale, ty které jdou směrem od nás ke státu.
> takže radši se bavím WiFi a debatama o NCX atd. přijde mne to užitečnější pro lidi jako jsem já vy a ti ostatní
> Přeji Vám krásně zasněžené ráno
> zdraví Karel

A ja zas cekam, ze jako spolecenstvi lidi ruznych zajmu se tu muzeme pobavit uplne o vsem - a za to jsem hrozne vdecny, daleko vic nez za to, ze se tady potlachá o wifině či ronje. My totiz nejsme spolkem (a to si musime uvedomit), kde vetsinu spojuje zajem o NCX, datove spoje ci IP telefonii. Proto jsem rad za kazdeho, kdo se do diskuse pripoji a prida svoje "neco" k oziveni zdejsiho fora. Je mi uplne jedno, jestli je to o petrzeli, velbloudech, politice, pití, focení .... cokoliv tento web rozviji. TAKZE JEN HOUST !!!!

A ponekolikaty opakuju nevztahujte neci politicke nazory na politiku zdejsiho Sdruzeni, my nemame zadnou politiku urcenou, my zadnou politiku (ve smyslu vasem)neprovozujeme, my zadnou politiku nevyjadrujeme.
  • 0

kjegel

Reputace: 7

Re: Re: Na pobavení

Příspěvekod majkl » ned 20. úno 2005 15:33:38

Souhlas, me politika sice nebere ale nevidim jediny duvod nejak ji tady na foru omezovat. Pisu sem i vetsi kraviny, napr. jak se dela rejze v mikrovlnce.

Kdyz se budeme bavit jen o technice, tak tohle forum nebude komunitni, ale technicke. To mi nepripada dobre.
  • 0

majkl
Administrátor

Reputace: 17

Zajímavé

Příspěvekod Petan » pon 21. úno 2005 6:24:57

Je zajímavé kolik lidí napíše že je politika vubec nezajímá a že by se radši bavily o nečem zajímavjejším.Plně je chápu ale nerozumim proč to sem píšou.Je zde množství jiných témat tak s chutí do nich.Já taky nikomu nepíšu že zrovna tohle mne nezajíma plne respektuji každého aktivitu.Navíc myslím že v brzkých dnech nás bude politika ješte chvíli bavit a myslím že starosta kocourkova praskne zavistí. :))
  • 0

Petan

Reputace: 0

Předchozí

Zpět na Politika