rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » stř 16. úno 2005 17:14:34

tak tohle tema tady visi dlouho a porad prazdny, tak ho zacnem plnit ?

Ja sem si nedavno precet on-line rozhovor s novym predsedou poslaneckeho klubu CSSD p. Michalem Krausem a reknu vam "to je bl.. k pohledaní". Jen pro neznalé, tento pán sedí v parlamentu už dobrých 19 let !!!! v kuse. Nesedí vám to ? No on už seděl v ČNR od r. 1986, tehdy jak jinak za komouše, po revoluci zůstal chvilku komunistou, ale rychle se převlík za Socanka. A lide ho volí a volí a volí - VOLI !!! No doporučuju přečíst celý - http://zpravy.idnes.cz/odpovedi.asp?t=KRAUS4 - já sem hodím jen pár "vytříbených odpovědí". Dobrou chuť a bůh nás ochraňuj :

OTÁZKA: ( Antonín ) Jste bolševikem tělem a duší nebo jste zůstal tělem bolševik a duší jste sociální demokrat?
ODPOVĚĎ: ( 16.02.2005 13:45 ) Ynám mnoho bolševiků tělem i duší, kteří nikdy nebyli v KSČ a naopak.Se svým tělem, kromě nadbytečných kil, ani se svou duší problém nemám.Mějte se hezky.M.Kraus

OTÁZKA: ( Magor ) Umí pan premiér německy?
ODPOVĚĎ: ( 16.02.2005 13:43 ) Ich kann nicht.Sie Stanislav Gross fragen müssen.Vielen Erfolgen.M.Kraus

OTÁZKA: ( reality show ) Mladí lidé neseženou zaplatitelný byt. Příčinou je regulace nájemného umožňující např. bohatému poslanci Křečkovi bydlet téměř zdarma a blokovat obecní byt, která má plnit SOCIÁLNÍ a nikoliv parazitní funkci. V tomto státě nelze založit rodinu, neb není kam přivést dítě. Je levné bydlení pana Křečka a podobných parazitů dostatečným důvodem pro státní genocidu pomocí stlačované porodnosti ?
ODPOVĚĎ: ( 16.02.2005 13:31 ) Pan Křeček bydlí ve svém bytě celý život.Když si pořídí soukromé bydlení,budou se ho všichni ptát, kde na to vzal.A proč by to dělal, je-li se svým bydlením spokojen.To nemá nic společného s tím, že existují mladé rodiny, které nemají kde bydlet.Ale budou-li ochotni si najít bydlení i v jiném koutě republiky než tam, kde momentálně jsou, bydlení najdou.Mějte se hezky.M.Kraus

OTÁZKA: ( xyz ) Proč CSSD snizuje dane jen chudym? Co chystate za danove ulevy pro lidi s platem nad 30 000? Nemyslite, ze by bylo na miste uvazovat o rovne dani, ktera je daleko spravedlivejsi nez dan progresivni?
ODPOVĚĎ: ( 16.02.2005 13:21 ) Uvažoval jste někdy, že tzv.rovná daň je zaváděna výhradně v postkomunistických státech a není ničím jiným než reliktem komunistického rovnostářství?

NO A PERLIČKA NA ZÁVĚR :
OTÁZKA: ( Jiří Plaček ) Pane předsedo, Mám na Vás prosbu. Moje maminka má stálé problémy se žaludkem. Jsem přesvědčen, že právě Vy na to musíte mít velmi dobrý lék. Mohl byste mi poradit? Není to reklama, jde naprosto o něco jiného. Děkuji. Jiří Plaček, Trutnov 2 Horská 119 Placek.Jirka@seznam.cz
ODPOVĚĎ: ( 16.02.2005 12:55 ) Vaší mamince přeji pevné zdraví.Radu však pro ni nemám, se žaludkem jsem nikdy problémy neměl, mám ho silný.Mějte se hezky.M.Kraus

příspěvek upravil kjegel: 16.02.2005 16:16:51
  • 0

kjegel

Reputace: 7

Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod tencl » stř 16. úno 2005 21:21:13

Politiky bych klidně nechal spát, jsem vcelku rád, že do nás ani oni nešťourají.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod jui » čtv 17. úno 2005 1:02:09

> dan_tencl napsal(a):
> Politiky bych klidně nechal spát, jsem vcelku rád, že do nás ani oni nešťourají.

Tim nás myslíš koho?
  • 0

jui

Reputace: 0

Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » čtv 17. úno 2005 1:13:37

> dan_tencl napsal(a):
> Politiky bych klidně nechal spát, jsem vcelku rád, že do nás ani oni nešťourají.

Asi ne zcela rozumím tomu co jsi napsal. Kdo nešťourá ? Do koho ? A já do nich budu šťourat, sem takovej šťoura :)) A proč ? Protože ONI ŠŤOURAJ jako první.
  • 0

kjegel

Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod tencl » čtv 17. úno 2005 1:40:09

> kjegel napsal(a):

> Asi ne zcela rozumím tomu co jsi napsal...

Ale jo, jako osoba jasně. Ale Czelu bych rád viděl jako nepolitické sdružení, budeme-li i nadále mít takovou možnost. Jako o fous jiné zahrádkáře. Co chtějí mít svou zahrádkářskou kolonii v pořádku, a taky dostatek hlíny a rýčů.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » čtv 17. úno 2005 1:48:50

> dan_tencl napsal(a):
> > kjegel napsal(a):

> > Asi ne zcela rozumím tomu co jsi napsal...

> Ale jo, jako osoba jasně. Ale Czelu bych rád viděl jako nepolitické sdružení, budeme-li i nadále mít takovou možnost. Jako o fous jiné zahrádkáře. Co chtějí mít svou zahrádkářskou kolonii v pořádku, a taky dostatek hlíny a rýčů.
>

Tím chceš říct, že takové texty není radno zde prezentovati ?
  • 0

kjegel

Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod majkl » čtv 17. úno 2005 9:17:32

> Ale jo, jako osoba jasně. Ale Czelu bych rád viděl jako nepolitické sdružení

No dyk na czele se nic nemeni, neni to politicka zalezitost, je to sit. Pripada mi to mirne paranoidni, Kuzel prece jenom prekopcil kousky rozhovoru.

Navic si myslim, ze nas jeste neni tolik, aby se nas nekdo mohl bat.

příspěvek upravil majkl: 17.02.2005 08:18:48
  • 0

majkl
Administrátor

Reputace: 17

Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kodyd » čtv 17. úno 2005 11:00:18

Já sice rozhodně nejsem příznivcem ČSSD, ale někteří z nás možná ano a tak nevím, přoč tahat politiku na stránky czela netu. Stáčí si o tom snad jen říct u piva ne? Někoho to třeba moc nezajímá tak bych z toho nedělal Otázky Václava Moravce.
  • 0

kodyd

Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » čtv 17. úno 2005 12:09:23

> kodyd napsal(a):
> Já sice rozhodně nejsem příznivcem ČSSD, ale někteří z nás možná ano a tak nevím, přoč tahat politiku na stránky czela netu. Stáčí si o tom snad jen říct u piva ne? Někoho to třeba moc nezajímá tak bych z toho nedělal Otázky Václava Moravce.

Tak takovýhle reakce jsem vůbec nečekal, jeden paranoik, druhej to chce cenzurovat rovnou.
Politika se nam prolíná celým životem, nejde se jí vyhnout. A proč si z ní nedělat srandu, mě ten rozhovor přišel opravdu příšernej. Spíš bych čekal jiný reakce, ale sem rád aspoň za nějaký. Pokud v tom Kodýde vidíš moc politiky - představ si toho chlapa jako nepolitika a zamysli se nad jeho názorama na svět.

Pro Dana PARANOIKA (on by si asi spis rikal realista) - nebudu se chovat jak za komančů a dost me prekvapujou reci o tom, abych si daval pozor na hubu, to ja si opravdu davat nebudu, v tomhle smeru teda NEE. Je to preci jenom muj nazor jako občana, neprezentuju tady žádnej politickej názor Czely !!!
  • 0

kjegel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kodyd » čtv 17. úno 2005 13:10:29

Nevšiml jsem si, že bych chtěl něco cenzurovat a tak jsem prostě napsal to co jsem napsal. Někoho prostě politika zajímá víc a někoho míň. A představit si ho jako nepolitika dost dobře nemůžu, když ho tam jako politika prezentuješ. Každopádně ty názory jsou strašný. Možná proto mají poslední dobou tak "vysoký" volební proference.
  • 0

kodyd

Další

Zpět na Politika