rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod majkl » čtv 17. úno 2005 14:15:10

Mě připadá, že je politika tematem jako každý jiný, máme tu téma o hospodách, o vaření, pro básničky ... každýho zajímá něco jinýho. Politika mě taky nebere, v hospodě se jenom naštvu, tak už potom raději nepátrám :)
  • 0

majkl
Administrátor

Reputace: 17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod tencl » čtv 17. úno 2005 16:08:33

> kjegel napsal(a):

> Pro Dana PARANOIKA (on by si asi spis rikal realista) - nebudu se chovat jak za komančů a dost me prekvapujou reci o tom, abych si daval pozor na hubu, to ja si opravdu davat nebudu, v tomhle smeru teda NEE. Je to preci jenom muj nazor jako občana, neprezentuju tady žádnej politickej názor Czely !!!

Pro mne tím jen dokazuješ, že jsi svým založením jen naiva, ale možná to je jen věkem. A říkal jsem na webu, že nechci aby czela byla politickým sdružením, myslím si, že čím míň politiky, tím víc věcnosti. Co budeš dělat se svoji hubou je mi šumák. Každej tejden si klidně dělej legraci z kterého chceš politika, to je vcelku módní.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod thunder.m » čtv 17. úno 2005 23:34:21

Dneska se opět můžeš zasmát v Údálostech a komentářích na ČT-1 od 22:30

Pokud bych měl vyjádřit svůj osobní názor pak musím říct že se mi zdá jako příjemný, klidný a velmi moudrý člověk, který dokáže pochopit to, že i on sám může udělat chyby, sám sem s ním jednou seděl na obědě, neříkám že svůj názor mohu nějak objektivně zdůvodnit to může jen málokdo.

příspěvek upravil Thunder.m: 17.02.2005 22:41:56
  • 0

thunder.m

Reputace: 5

Příspěvekod kjegel » pát 18. úno 2005 2:40:19

> dan_tencl napsal(a):
> > kjegel napsal(a):

> > Pro Dana PARANOIKA (on by si asi spis rikal realista) - nebudu se chovat jak za komančů a dost me prekvapujou reci o tom, abych si daval pozor na hubu, to ja si opravdu davat nebudu, v tomhle smeru teda NEE. Je to preci jenom muj nazor jako občana, neprezentuju tady žádnej politickej názor Czely !!!

> Pro mne tím jen dokazuješ, že jsi svým založením jen naiva, ale možná to je jen věkem. A říkal jsem na webu, že nechci aby czela byla politickým sdružením, myslím si, že čím míň politiky, tím víc věcnosti. Co budeš dělat se svoji hubou je mi šumák. Každej tejden si klidně dělej legraci z kterého chceš politika, to je vcelku módní.

Dane potom, co jsme se spolu asi pul hodinky rafali po ICQ jsem tohle od tebe necekal, docela me prekvapujes. Nehraj si na vseveda, ses sice starsi nez-li ja, to te ale nestavi do pozice velkeho radce a vseznalka.

Znovu opakuju, ze dotycna osoba se zesmesnila v rozhovoru zcela sama, ja jsem ji k tomu vubec nepomohl - ci myslis, ze jo ? Jen sem to okopiroval a dal v plen i zde na Czele. Dost modni je delat si srandu treba z Bila Gatese - to ti treba nevadi, kdyz ti vadi tohle? Nemusim vubec rozlisovat jestli je to politik ci nikoli. Pokud se mi nekdo verejne cinnej zda smesnej a jeho nazory tragikomicky (nemusi to byt jenom politik, dalsi na rade jsou zpevaci, herci, reziseri, apod.) muzu to sem vrhnout a ty si zatinej zuby jak chces. Doted nechapu, co ti na OKOPIROVANI rozhovoru prijde az tak politickyho.

• 0

kjegel

Reputace: 7

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » pát 18. úno 2005 2:54:16

> Thunder.m napsal(a):
> Dneska se opět můžeš zasmát v Údálostech a komentářích na ČT-1 od 22:30

> Pokud bych měl vyjádřit svůj osobní názor pak musím říct že se mi zdá jako příjemný, klidný a velmi moudrý člověk, který dokáže pochopit to, že i on sám může udělat chyby, sám sem s ním jednou seděl na obědě, neříkám že svůj názor mohu nějak objektivně zdůvodnit to může jen málokdo.

To jste se Mirku asi ale nebavili o svetonazorech a politice, ne ? Spis bych to videl na holky a vdolky. O tom si pokecas se spoustou chlapu.

příspěvek upravil kjegel: 18.02.2005 01:58:50
  • 0

kjegel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod Petan » pát 18. úno 2005 3:04:06

Já osobně si myslím že politika se dotýká každýho občana at se mu to líbí nebo ne a czela je združení občanu jestli sem její filozofii dobře pochopil.
Takže proč zde nemít i politický témata toto zde samo dokazuje že je o čem diskutovat.Sociální demokraci poslední dobou ukazuje více usměvných stránek škoda jen že je to realita vladní strany. :(

příspěvek upravil Petan: 18.02.2005 02:06:29
  • 0

Petan

Reputace: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » pát 18. úno 2005 3:11:13

> Petan napsal(a):
> Já osobně si myslím že politika se dotýká každýho občana at se mu to líbí nebo ne a czela je združení občanu jestli sem její filozofii dobře pochopil.
> Takže proč zde nemít i politický témata toto zde samo dokazuje že je o čem diskutovat.Sociální demokraci poslední dobou ukazuje více usměvných stránek škoda jen že je to realita vladní strany. :(

Puvodne jsem opravdu chtel jen pobavit. Sdilim ovsem stejny nazor jako ty, do klubovny se prece muze psat cokoliv (tedy existujou vyjimky ...) od toho tu je.

ad Socanci) bohuzel je to tak, mame-li v cele kolotuka.
  • 0

kjegel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod thunder.m » pát 18. úno 2005 3:15:00

> kjegel napsal(a):
> > Thunder.m napsal(a):
> > Dneska se opět můžeš zasmát v Údálostech a komentářích na ČT-1 od 22:30

> > Pokud bych měl vyjádřit svůj osobní názor pak musím říct že se mi zdá jako příjemný, klidný a velmi moudrý člověk, který dokáže pochopit to, že i on sám může udělat chyby, sám sem s ním jednou seděl na obědě, neříkám že svůj názor mohu nějak objektivně zdůvodnit to může jen málokdo.

> To jste se Mirku asi ale nebavili o svetonazorech a politice, ne ? Spis bych to videl na holky a vdolky. O tom si pokecas se spoustou chlapu.

Když mi napovíš které světonázory to máš na mysli třeba si vzpomenu jestli sme o tom náhodou mezi pasážemi o holkách a vdolcích nemluvili.
  • 0

thunder.m

Reputace: 5

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod kjegel » pát 18. úno 2005 3:24:35

> Thunder.m napsal(a):
> > kjegel napsal(a):
> > > Thunder.m napsal(a):
> > > Dneska se opět můžeš zasmát v Údálostech a komentářích na ČT-1 od 22:30

> > > Pokud bych měl vyjádřit svůj osobní názor pak musím říct že se mi zdá jako příjemný, klidný a velmi moudrý člověk, který dokáže pochopit to, že i on sám může udělat chyby, sám sem s ním jednou seděl na obědě, neříkám že svůj názor mohu nějak objektivně zdůvodnit to může jen málokdo.

> > To jste se Mirku asi ale nebavili o svetonazorech a politice, ne ? Spis bych to videl na holky a vdolky. O tom si pokecas se spoustou chlapu.

> Když mi napovíš které světonázory to máš na mysli třeba si vzpomenu jestli sme o tom náhodou mezi pasážemi o holkách a vdolcích nemluvili.

No zrejme ti nerikal, jak byl "statečnej" když hlasoval v komunistickym parlamentu, jak "statecne" odchazel na zachod, zrejme ti nerikal, jak prisel ke svemu bytu, zrejme ti vubec nerikal takovyhle veci ... s hodne lidma si pokecas vcelku rozumne, pokud nezabrousis na ozehavy tema.

A propo, co bylo v onech Udalostech a komentarich - neby¨l jsem doma.
  • 0

kjegel

Re: rozhovor u ktereho sem se smal i mi behal mraz po zadech

Příspěvekod beranek » pát 18. úno 2005 12:46:17

Mě hádky o politice baví, i když na hospodské úrovni zpravidla nikam nevedou. Obvykle totiž nikdo nikoho o ničem nepřesvědčí a o změnách názorů nemůže být ani řeč. Pro mě jsou politické hádky tedy jen druh zábavy, do tuhýho jde vlastně jen při volbách. Socany ani jejich politiku rád nemám, Standu premiéra a jeho parťáky nenávidím a o opaku mě ještě nikdo nepřesvědčil a myslím, že ani nepřesvědčí. Ale ve volném čase se o tom rád pohádám :o) (dokonce mám připraveno i několik věcných argumentů!)
  • 0

beranek

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Politika