czela.tenis

czela.tenis

Příspěvekod samson » pon 05. čer 2017 16:27:40

Pravidla 2017

czela.TENIS
Pravidla jsou stejná jako minule. Napište na tenis@czela.net: počet lidí, den a čas (1h nebo 1,5h) kdy si chcete přijít zahrát.
Já Vám potvrdím termín, bude-li v tu dobu na jednom z kurtů volno, a pak můžete přijít.

Ještě trocha organizačních věcí po neblahých zkušenostech z minula:
- Před odchodem z kurtu je nutno kurt uklidit „takovým tím hajzlem na zametání co je tam opřený o plot“ možná to má i nějaký odborný název, který neznám. Třeba mi někdo napovíte.
- Když máte kurt rezervovaný od 14:00-15:00, tak 15:00 znamená odchod z kurtu, nikoliv ukončení hry a následný úklid kurtu tím „zametacím hajzlem“. (Neříkejte mi, že se to fakt nějak nejmenuje). Po Vás může mít rezervaci další parta, kterou byste pak zbytečně zametáním zdržovali. Tedy si vyhraďte 10-15 minut na úklid.
- Rezervaci používejte VÝHRADNĚ přes mail tenis@czela.net, nekontaktujte prosím číslo či mail TK Čelákovice!!! S rezervacemi czela-tenisu nemají nic společného.
- Nechoďte na kurt bez rezervace, a v žádném případě tam nešermujte před obsluhou kopii přihlášky do czela.netu a válečným pokřikem, "Jsem czelaneťák pusťte mě tam", pak mám jen zbytečné vyčítavé telefonáty, tedy mě toho prosím ušetřete a registrujte se přes výše uvedený mail. :-)
- Žádost o rezervaci kurtu mi posílejte v nějakém inteligentním předstihu (třeba ten den dopoledne maximálně) Jelikož seznamy všech přihlášeních czela-tenistů, pak předávám obsluze na TK Čelákovice, aby měli přehled, kdo se jim na kurtech pohybuje. Ono, když mi pošlete žádost, že si za 10. minut chcete přijít zahrát, tak Vám na ní jsem schopen těžko obratem reagovat, a předat jí tenistům, jelikož u mailu nesedím 24.hodin denně. (no dobře sedím), ale stejně mi piště s rezervou alespoň 4 hodin a více.

Pokud nevíte jak se hraje tenis, zde je názorná ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=D0gFchP0psY

czela.netu i sportu 3x nazdar!

Captain Orvell
Samson
Uživatelský avatar
samson
 
Příspěvky: 5801
Registrován: úte 30. črc 2013 8:06:31
Reputace: 12

Pravidla czela.tenis 2018

Příspěvekod samson » pon 21. kvě 2018 14:58:13

Opět přichází oblíbená pinkací aktivita.

Takže si to po roce zase celé shrnem (organizačně) ale je to více méně ctrl+c a ctrl+v, jako loni.
- nejdřív se podívejte na stránky tkcelakovice.cz, zda-li tam máme vyhrazený kurty, květen a červen tam budou jejich turnaje a ty mají přednost.
- Rezervaci používejte VÝHRADNĚ přes mail tenis@czela.net, nekontaktujte prosím číslo či mail TK Čelákovice!!! S rezervacemi czela-tenisu nemají nic společného.
- To NEJDULEŽITĚJŠÍ. Sice nejsme indiani, ale fakt si ty rezervace vytvářejte. Tenisti chtěji mít přehled kdo se jim tam pohybuje, ja chci mi přehled o zájmu o tuto akci a navíc se tam můžete potkat s nekým kdo řádnou rezervaci má.
- Pokud chcete přijít v sobotě, pošlete mi rezervaci do pátku večer. Pokud chcete přijít hráv v neděli, pošlete mi rezervace do soboty večer. Soupisku posílám tenistům den předem.
- Před odchodem z kurtu je nutno kurt uklidit „takovým tím hajzlem na zametání co je tam opřený o plot“ Loni mi někdo posílal název a dokonce odkaz na eshop, kde si ho můžu koupit, ale to víte, mám hlavu na to, aby mi nepršelo do krku.
- Když máte kurt rezervovaný od 14:00-15:00, tak 15:00 znamená odchod z kurtu, nikoliv ukončení hry a následný úklid kurtu tím „zametacím hajzlem“. (Já ten odkaz někde najdu). Po Vás může mít rezervaci další parta, kterou byste pak zbytečně zametáním zdržovali. Tedy si vyhraďte 10-15 minut na úklid.
JASNÝ?
Převzato z FB- czela.net Autor: asi orvel :-)
Samson
Uživatelský avatar
samson
 
Příspěvky: 5801
Registrován: úte 30. črc 2013 8:06:31
Reputace: 12


Zpět na Spolkový život

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Reputation System ©'