czela.tenis

czela.tenis

Příspěvekod samson » pon 05. čer 2017 16:27:40

Pravidla 2017

czela.TENIS
Pravidla jsou stejná jako minule. Napište na tenis@czela.net: počet lidí, den a čas (1h nebo 1,5h) kdy si chcete přijít zahrát.
Já Vám potvrdím termín, bude-li v tu dobu na jednom z kurtů volno, a pak můžete přijít.

Ještě trocha organizačních věcí po neblahých zkušenostech z minula:
- Před odchodem z kurtu je nutno kurt uklidit „takovým tím hajzlem na zametání co je tam opřený o plot“ možná to má i nějaký odborný název, který neznám. Třeba mi někdo napovíte.
- Když máte kurt rezervovaný od 14:00-15:00, tak 15:00 znamená odchod z kurtu, nikoliv ukončení hry a následný úklid kurtu tím „zametacím hajzlem“. (Neříkejte mi, že se to fakt nějak nejmenuje). Po Vás může mít rezervaci další parta, kterou byste pak zbytečně zametáním zdržovali. Tedy si vyhraďte 10-15 minut na úklid.
- Rezervaci používejte VÝHRADNĚ přes mail tenis@czela.net, nekontaktujte prosím číslo či mail TK Čelákovice!!! S rezervacemi czela-tenisu nemají nic společného.
- Nechoďte na kurt bez rezervace, a v žádném případě tam nešermujte před obsluhou kopii přihlášky do czela.netu a válečným pokřikem, "Jsem czelaneťák pusťte mě tam", pak mám jen zbytečné vyčítavé telefonáty, tedy mě toho prosím ušetřete a registrujte se přes výše uvedený mail. :-)
- Žádost o rezervaci kurtu mi posílejte v nějakém inteligentním předstihu (třeba ten den dopoledne maximálně) Jelikož seznamy všech přihlášeních czela-tenistů, pak předávám obsluze na TK Čelákovice, aby měli přehled, kdo se jim na kurtech pohybuje. Ono, když mi pošlete žádost, že si za 10. minut chcete přijít zahrát, tak Vám na ní jsem schopen těžko obratem reagovat, a předat jí tenistům, jelikož u mailu nesedím 24.hodin denně. (no dobře sedím), ale stejně mi piště s rezervou alespoň 4 hodin a více.

Pokud nevíte jak se hraje tenis, zde je názorná ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=D0gFchP0psY

czela.netu i sportu 3x nazdar!

Captain Orvell
Samson
samson

Reputace: 11

Zpět na Spolkový život