Finance fotosoutěží

8xRe: Finance fotosoutěží

Příspěvekod ondras » sob 21. říj 2006 12:39:40

Nějaké ohodnocení by nebylo od věci, nějaký čas tomu musí věnovat, takže estli se cítíš být za svuj přínos čelákovické fotografii alespoň symbolicky odměněn, proč ne, navíc když s tím jak píšeš máš nějaké výdaje.
Ale jak jsme se dohadovali, než abys jezdil do Prahy jen kvůli vyvolání, nejni problém mi to předat, pracuju v centru, Škodofku nebo Ultralab mám kousek, tak snad tak náročný úkol jako zadat a vyzvednout zakázku bych svedl ;)
Ještě odbočím
marek napsal: Zatím pokaždé byly i fotky s velkou slevou, protože neexistuje možnost, abych se nedozvěděl o každé podobné akci.
:D hezky formulované. Bylo by fakt dobré, jak už to myslím někde Dan napsal, stihnout tu akci i s říjnovým kolem, tak doufám že všichni pošlou podklady fčas.
  • 0

ondras

Reputace: 0

9xRe: Finance fotosoutěží

Příspěvekod marek » sob 21. říj 2006 13:04:50

ondras napsal(a):
Ale jak jsme se dohadovali, než abys jezdil do Prahy jen kvůli vyvolání, nejni problém mi to předat, pracuju v centru, Škodofku nebo Ultralab mám kousek, tak snad tak náročný úkol jako zadat a vyzvednout zakázku bych svedl ;)

Paráda, beru tě za slovo, taky myslím, že to svedeš ;), je pravda, že jsem tam často jel jen kvůli fotkám, takže to víc než vítám.
Prosím tímto všechny autory, kterým reálně hrozí :o) umístění do sedmého místa, aby své snímky zaslali na *fotosoutez@czela.net*. Pokud vítězné snímky nedojdou do 30.10. bude vyvolána, vytisknuta a dražena další fotka v pořadí.
  • 0

marek

Reputace: 0

10xRe: Finance fotosoutěží

Příspěvekod tencl » úte 21. srp 2007 10:49:16

Dnes jsem odeslal finance fotosoutezi (1773) k markovi.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Předchozí

Zpět na Fotosoutěže, galerie, dražby