Open Transport Tycoon Deluxe

Někdy je potřeba se odreagovat ....

11xRe: Open TTD 0.6.0

Příspěvekod majkl » stř 23. dub 2008 23:02:40

hawkins napsal(a):
cactus napsal(a):
hawkins napsal(a):
majkl napsal(a):
Dal jsem tam ted mapu CR, tam uz se lip vejdete.

Mapa obrovska, akorat vyzaduje nejaky newgrf soubory:

"CzechRoadSet":http://ttd.tycoonez.com/?id=44

"NewFont":http://forum.tycoonez.com/viewtopic.php?p=15251#15251

Kdyz tam pridam windowsovou verzi tech ceskych silnic tak to spustit nejde, kdyz tu dosovou tak to spustim ale silnice a par dalsich veci maj takovou tu ruzuvou barvu co normalne znaci pruhlednost.... moc se na to neda koukat :(

Zkousel jsem to v singlu, a kdyz se tam dat ten czechRoadset ve verzi pro win tak jsou barvy spravne... chtelo by to prehodit...

příspěvek upravil hawkins: 23.04.2008 09:57:32

zajimava idea, ale nejak se ted neda najit na netu, jak to do ty hry narvu :D

To neni tak hrozny to tam narvat, stahnes ty soubory na tech strankach co sem sem hodil ... ono jen je najit chvili trvalo, rozbalis je u me do tehle slozky F:\games\OpenTTD\data pak pustis openttd das nastaveni grafiky, pokud tam nebudou tyhle novy vypsany tak das nacist, pak na ne postupne vzdy klepnes a das pridat. Tot vse...pak to jen nejak odsouhlasis... akorat bacha ze musis dat u toho roadsetu stahnout tu dosovou verzi ... jinak te to posle do pryc.

Aha, to jsem netusil, spis to zkusim zrusit, aby nebyly ty soubory nutny. Bez ceskejch silnic se urcite da obejit ;)
  • 0

majkl
Administrátor

Reputace: 17

12xRe: Open TTD 0.6.0

Příspěvekod hawkins » stř 23. dub 2008 23:09:38

majkl napsal(a):
hawkins napsal(a):
cactus napsal(a):
hawkins napsal(a):
majkl napsal(a):
Dal jsem tam ted mapu CR, tam uz se lip vejdete.

Mapa obrovska, akorat vyzaduje nejaky newgrf soubory:

"CzechRoadSet":http://ttd.tycoonez.com/?id=44

"NewFont":http://forum.tycoonez.com/viewtopic.php?p=15251#15251

Kdyz tam pridam windowsovou verzi tech ceskych silnic tak to spustit nejde, kdyz tu dosovou tak to spustim ale silnice a par dalsich veci maj takovou tu ruzuvou barvu co normalne znaci pruhlednost.... moc se na to neda koukat :(

Zkousel jsem to v singlu, a kdyz se tam dat ten czechRoadset ve verzi pro win tak jsou barvy spravne... chtelo by to prehodit...

příspěvek upravil hawkins: 23.04.2008 09:57:32

zajimava idea, ale nejak se ted neda najit na netu, jak to do ty hry narvu :D

To neni tak hrozny to tam narvat, stahnes ty soubory na tech strankach co sem sem hodil ... ono jen je najit chvili trvalo, rozbalis je u me do tehle slozky F:\games\OpenTTD\data pak pustis openttd das nastaveni grafiky, pokud tam nebudou tyhle novy vypsany tak das nacist, pak na ne postupne vzdy klepnes a das pridat. Tot vse...pak to jen nejak odsouhlasis... akorat bacha ze musis dat u toho roadsetu stahnout tu dosovou verzi ... jinak te to posle do pryc.

Aha, to jsem netusil, spis to zkusim zrusit, aby nebyly ty soubory nutny. Bez ceskejch silnic se urcite da obejit ;)

Jo no to by bylo asi nejjednodusi, takhle si tam celej den hraju sam pac se nikdo jinej k tomu asi nedokopal ;-)
  • 0

hawkins

Reputace: 0

13xRe: Open TTD 0.6.0

Příspěvekod cactus » stř 23. dub 2008 23:53:57

aha tak jsem zvolil puvodne spravnej postup, ale jestli bylo na vyber mezi dos a win verzy tech souboru, tak vim kde je chyba ;)
  • 0

cactus

14xRe: Open TTD 0.6.0

Příspěvekod cactus » stř 23. dub 2008 23:56:30

ne, je to dobry chyba bude nekde jinde :D tak se na to mozna zytra mrknu a treba se pripojim :D
  • 0

cactus

15xRe: Open TTD 0.6.0

Příspěvekod cactus » čtv 24. dub 2008 0:13:16

juchu az mi to jede :D
  • 0

cactus

Předchozí

Zpět na Hry po síti