Vylepšení|Co chybí, co přebývá, co vylepšit

Najdou se vždy a všude, ani nám se nevyhnou :(

Nízká navštěvnost chatu a rádia

Příspěvekod orvell » stř 01. říj 2003 14:37:36

Nás chat a radio upadá i když Majklovo víkendové vysílání pulp fiction poslouchaly 3 lidé což si myslím že je uspěch.

Nebylo by možné když někdo vejde na chat aby se odeslala zpráva všem členům na jabber nebo na ICQ že ten a ten je na chatu a nebo že začlo vysílat rádio třeba by to pomohlo sledovanosti a navštěvnosti. Myslím že většina členů na stránky www.czela.net moc nechodí proto ta nízká návštěvnost
  • 0

orvell

Reputace: 17

Re: Nízká navštěvnost chatu a rádia

Příspěvekod vojtech.kozak » stř 01. říj 2003 16:13:27

> orvell napsal(a):
> Nás chat a radio upadá i když Majklovo víkendové vysílání pulp fiction poslouchaly 3 lidé což si myslím že je uspěch.

> Nebylo by možné když někdo vejde na chat aby se odeslala zpráva všem členům na jabber nebo na ICQ že ten a ten je na chatu a nebo že začlo vysílat rádio třeba by to pomohlo sledovanosti a navštěvnosti. Myslím že většina členů na stránky www.czela.net moc nechodí proto ta nízká návštěvnost

Ja bych jim to naridil, aby chodili na stranky cela.netu. Kadej den bych vygeneroval heslo a kdy by ho neadali, tak se nepripojej k netu ;))) Oni by si to romysleli nechodit na stranky cela.netu :))
  • 0

vojtech.kozak

Reputace: 0

Re: Re: Nízká navštěvnost chatu a rádia

Příspěvekod orvell » stř 01. říj 2003 16:21:34

> Woyta napsal(a):
> Ja bych jim to naridil, aby chodili na stranky cela.netu. Kadej den bych vygeneroval heslo a kdy by ho neadali, tak se nepripojej k netu ;))) Oni by si to romysleli nechodit na stranky cela.netu :))

A nebo kdo pri serfovani nebude mit pusteny radio tak mu nepujde ani net :-) Dobrej napad Woyto jsem pro :-))))

A nebo co rikal najkl kdyz jsme meli to prase kdo tam byl tak dostane heslo a bez nej se na net nedostanes, to by se obsah clenu snizil na 7 a to by ten net lital :-))
  • 0

orvell

Díky za upozornění. :o)))

Příspěvekod PetrD » stř 01. říj 2003 16:59:15

Právě poslouchám .... a co mé uši neslyší ..... Máte někdo jeho ....? dlouho sháním....:)

příspěvek upraven: 03.10.2003 22:48:28
  • 0

PetrD

Re: Ready Kirken

Příspěvekod orvell » stř 01. říj 2003 17:05:29

> PetrD napsal(a):
> Právě poslouchám rádio a co mé uši neslyší READY. Máte někdo jeho Album? dlouho sháním....:)

Ja teda bohužel ne to je jenom jedna pisnicka s takoveho mixu jinak diky ze me poslouchas ale zkus to na DC++ tak je to 100% ze to najdes
  • 0

orvell

Re: Re: Re: Nízká navštěvnost chatu a rádia

Příspěvekod PetrS » stř 01. říj 2003 18:16:23

> A nebo kdo pri serfovani nebude mit pusteny radio tak mu nepujde ani net :-) Dobrej napad Woyto jsem pro :-))))

hehe myslim ze kdyby si 50 lidi najednou pustilo radio tak by se nase sit zatim ponekud zahltila :P

• 0

PetrS

DC ++

Příspěvekod Milka » stř 01. říj 2003 22:52:24

Tedy panove (pripadne damy), musim se s vami podelit o zazitek.U kamarada,ktery bydli za Cinskou zdi a ma Cabel jsem po dlouhe dobe mohla stahovat na CZ PRO a Ellite...Jakto ze jemu funguje!!! :(
  • 0

Milka

Re: DC ++

Příspěvekod PetrS » čtv 02. říj 2003 0:18:41

> Milka napsal(a):
> Tedy panove (pripadne damy), musim se s vami podelit o zazitek.U kamarada,ktery bydli za Cinskou zdi a ma Cabel jsem po dlouhe dobe mohla stahovat na CZ PRO a Ellite...Jakto ze jemu funguje!!! :(

Tak jsem vyzkousel pripojeni na CZpro ( normalne vsechno taham z CZK1) a na druhy pokus jsem se v pohode pripojil, sice jsem hned dostal na den banana, ale jak je videt pripojit se da. Btw na czpro plati nejaky zvlastni pravidla ? mel sem otevrenu jeden slot pro dawnload a jeden pro upload a dostal sem banana ze mam otevrenych malo slotu..
  • 0

PetrS

Re: Re: DC ++

Příspěvekod marek » čtv 02. říj 2003 12:19:27

> PetrS napsal(a):
> Tak jsem vyzkousel pripojeni na CZpro ( normalne vsechno taham z CZK1) a na druhy pokus jsem se v pohode pripojil, sice jsem hned dostal na den banana, ale jak je videt pripojit se da. Btw na czpro plati nejaky zvlastni pravidla ? mel sem otevrenu jeden slot pro dawnload a jeden pro upload a dostal sem banana ze mam otevrenych malo slotu..

Čau, pokud vím a dobře si pamatuji z těch dávných časů:), kdy se ještě dalo připojit, tak na CZpro chtějí minimálně dva slotíky...
  • 0

marek

Re: Re: Re: DC ++

Příspěvekod orvell » čtv 02. říj 2003 15:04:41

Ja se ted nedostanu na ni na Cz pro na Cz xxl vubec na nic
  • 0

orvell

PředchozíDalší

Zpět na Problémy