Spolkové kopání Mochov

O běhu czela.netu

Spolkové kopání Mochov

Příspěvekod daman » pát 31. led 2020 20:17:31

Ahoj, komu se stýská po spolkové akci, hlásím, že zítra, t.j. v sobotu 1.2. budeme od 9:00 ráno dělat sondy chrániček v Mochově poblíž sběrného dvora.

Chcete-li se přidat, dejte vědět přímo mě nebo tady na fóru.
  • 0

daman

Reputace: 117

Re: Spolkové kopání Mochov

Příspěvekod daman » ned 16. úno 2020 9:48:29

Včera proběhla další fáze prací na optice Mochov. Potřebovali jsme se dostat ze sběrného dvora ven, tedy udělat úzký šlic v betonu podél stěny akorát tak na chráničku.

Vypadalo to na první pohled OK, takových podlahových betonků jsem narozbíjel mraky. Nejdřív si udělat flexkou drážku a podél ní potom sbíjet, jde to obvykle jako po másle.

Tady ale při budování sbrěráku evidentne zbylo pár mixů když se dělala vedle D11, jinak nevím, žádnou jinou přehradu nebo elektrárnu tu nemáme, ale to byl fakt poctivý beton, zvonil jako katedrála a po hodině jsme byli i s naší obří makitou na začátku. Z mojí osobní flexy vyšlehl bez varování oheň, prostě deprese jak sviň :evil:

Ale scénář pokračoval jak roadmovie a po zápletce zamířil k happyendu. Jel kolem panáček v neleštěný káře a ptá se, jestli czelanetíme. Měl jsem nejdřív chuť ho poslat do zadele, ale jakožto slušně vychovaný Mirek Pušín jsem odpověděl že jo a on na to, proč používáme k práci hračky a jestli nechceme půjčit opravdické nástroje :lol:

No co říct závěrem? Panáčkovi jsme vrátili sbíječku s hrotem opracovaným tak, že vlastně bez hrotu, ale šlic máme. Škoda, že nemám fotku toho sekáčku, co vypadal jako že ani nikdy sekáčkem nebyl. Ale síla byla maximálně na otevření dveří od auta a vypálení domů na kanape.

Takže díku dík Honzovi Forejtovi, jeho misionářskému úsilí mezi sousedy, díky Honzovým sousedům Antonovi a Michalovi, že makaj, i když zatím nejsou členy a megadík panáčkovi jenykovi, bez ktereho bychom buďto kutali ještě teď nebo bychom se utápěli v depresích z nepodařené akce. Smekám svůj černý klibouk 8-)
  • 2

daman

Reputace: 117

Re: Spolkové kopání Mochov

Příspěvekod tencl » pon 17. úno 2020 8:00:05

Dobrá práce! Potvrzuji tvá slova o betonu, taky jsem si ve sběrném dvoře se sbíječkou užil.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Zpět na Občanské sdružení