Podpora

O běhu czela.netu

14xRe: Výkazy práce

Příspěvekod mcyrin » úte 07. led 2014 16:00:45

Samson napsal(a):

> Odchod lidí se zastavil, když jsem síť zase dal do kupy.

No to si děláš srandu !!! Apríla není tak to beru jako nepovedený vtip. Neberu ti tvé zásluhy na celé síti, ale tohle jsi přepísknul.

Je pravda, že Vašek před příchodem Podpory dal "síť dohromady" - udělal nám jednotné nastavení costů a chtěl zbít každýho kdo si nastaví cost jinak než je v tabulce, což je správný. Myslím že toto Vašek myslel...

Na druhou stranu je to tak nešikovně napsaný jako by podpora neměla žádný zásluhy... fuj :-P
  • 0

mcyrin

Reputace: 57

14xRe: Výkazy práce

Příspěvekod milda.dvorak » úte 07. led 2014 16:30:37

dan_tencl napsal(a):
Myslím že sám víš, kde ti to jako radnímu ujelo, ne ?

Odpověď na otázku, otázkou. Začínáš psát podobně jako samson.

Mildo z mého úhlu pohledu nevypadáš jako někdo, kdo hledá společné řešení, uznávajíce jeho případnou nedokonalost. To považuju za základní rys. Něco není asi dokonalé, ale je to naše a můžeme to vylepšovat, když se na tom dohodneme. A mimoto mají radní mou plnou důvěru, že najdou nejlepší řešení a stojím za nimi.

Ty naproti tomu máš náhle tah na branku, ale není zřejmé proč, nevěřím že se ptáš jako člen czela.netu aby jsi mu prospěl, spíš si myslím, že chceš změnit Podporu tak, aby jsi ji mohl dělat ty.

Jasně, že chci zlepšit stávající stav. Například nechci, aby se smlouvy tajily. Je víc takových smluv,
které podepsala rada a nejsou v netadminu, abych až půjdu za Pavlem na nějakou nezapoměl ?

Co se týká smlouvy s podporou navrhuji takové změny:
Telefony by měla zvedat asistentka - platíme paušál na mobil a kancelářské práce
přidal bych 2000

Podpora by měla mít paušál za čekání na telefonu 12 500 za měsíc a 350 za hodinu práce.
Je mi jedno jestli bude podpora Honza nebo Matěj nebo Elektroshop ale za to co udělá ponese odpovědnost.

Jestli máte potíže s kontrolou výkazů práce podpory, rád se toho ujmu.

Považujete mě za třetí osobu, kurva dyť jsem to založil :-)

příspěvek upravil Milda: 07.01.2014 15:31:17
  • 0

milda.dvorak

15xRe: Výkazy práce

Příspěvekod mcyrin » úte 07. led 2014 16:43:03

Milda napsal(a):
Jasně, že chci zlepšit stávající stav. Například nechci, aby se smlouvy tajily. Je víc takových smluv,
které podepsala rada a nejsou v netadminu, abych až půjdu za Pavlem na nějakou nezapoměl ?

Co se týká smlouvy s podporou navrhuji takové změny:
Telefony by měla zvedat asistentka - platíme paušál na mobil a kancelářské práce
přidal bych 2000

Podpora by měla mít paušál za čekání na telefonu 12 500 za měsíc a 350 za hodinu práce.
Je mi jedno jestli bude podpora Honza nebo Matěj nebo Elektroshop ale za to co udělá ponese odpovědnost.

Jestli máte potíže s kontrolou výkazů práce podpory, rád se toho ujmu.

Považujete mě za třetí osobu, kurva dyť jsem to založil :-)

příspěvek upravil Milda: 07.01.2014 15:31:17

Za mě osobně to je krok Z5... Mít chlapíka na full time job mi přijde nejrozumnější... Pokud si myslíš že ti Satah zůstane z jistejma 12K, tak to je drsný...
Další věc, jako čekáš že lidi v okolí czely budou opravovat závadu po nahlášení poruchu? To je jako když bylo jenom KI a Křemílek 3 dny nejel a nic nikdo nedělal...

Musíme mít osobu co má za chod sítě odpovědnost... Komerční řešení začíná od 40K/měsíčně a víš a nezaručí nám rozvoj....

Já osobně bych neměl zájem v takto stanovených podmínkách dělat a navíc bych seknul s celou Czelou...

příspěvek upravil mcyrin: 07.01.2014 15:44:03
  • 0

mcyrin

Reputace: 57

16xRe: Výkazy práce

Příspěvekod milda.dvorak » úte 07. led 2014 16:51:05

mcyrin napsal(a):

Za mě osobně to je krok Z5... Mít chlapíka na full time job mi přijde nejrozumnější... Pokud si myslíš že ti Satah zůstane z jistejma 12K, tak to je drsný...
Další věc, jako čekáš že lidi v okolí czely budou opravovat závadu po nahlášení poruchu? To je jako když bylo jenom KI a Křemílek 3 dny nejel a nic nikdo nedělal...

Musíme mít osobu co má za chod sítě odpovědnost... Komerční řešení začíná od 40K/měsíčně a víš a nezaručí nám rozvoj....

Já osobně bych neměl zájem v takto stanovených podmínkách dělat a navíc bych seknul s celou Czelou...

příspěvek upravil mcyrin: 07.01.2014 15:44:03

Zřejmě si mě úplně dobře nepochopil. 12500 je za čekání na telefonu od asistentky, rady, ki, nebo koho rada určí.
Za každou hodinu práce pro czela.net, dalších 350 korun. Tzn. za 100 hodin měsíčně 35000 plus 12500.
Navíc zmizí potíže s vykazováním hodin, co nevykážeš czela nezaplatí :-) Fakt bys to nebral, a jak je
to teď ? Když zastupuješ Honzu máš za to lepší peníze ?
  • 0

milda.dvorak

17xRe: Výkazy práce

Příspěvekod majkl » úte 07. led 2014 17:10:30

Málo se chválíte.

Serte na nálepky, tajnosti a pojďte na příští radu pokecat si o tom u panáka.

Spustil jsem TaskFreak, do něj by šlo evidovat telefony, úkoly pro podporu. Je to takovej přehlednější Mantis.

Honza zdá se že ho začíná plnit. Takže přehled bude, vzniká.

příspěvek upravil majkl: 07.01.2014 16:21:03
  • 0

majkl
Administrátor

Reputace: 17

Příspěvekod samson » úte 07. led 2014 17:25:40

> Milda napsal(a): Jasně, že chci zlepšit stávající stav. Například nechci, aby se smlouvy tajily. Je víc takových smluv,
> které podepsala rada a nejsou v netadminu, abych až půjdu za Pavlem na nějakou nezapoměl ?

Tvé námitky obecně jsou správné, to jsem přiznal, jen jsem vysvětloval, proč reagujeme jinak než by se třeba čekalo.

Smlouvy se netají před tebou, ale před třetí stranou. (Ve smlouvě jsou dvě strany. Satah a czela.net)

> Co se týká smlouvy s podporou navrhuji takové změny: Telefony by měla zvedat asistentka - platíme paušál na mobil a kancelářské práce
> přidal bych 2000

Koho myslíš asistentkou ? Pokud momentálně orvela, tak to asi neklapne.

> Podpora by měla mít paušál za čekání na telefonu 12 500 za měsíc a 350 za hodinu práce. Je mi jedno jestli bude podpora Honza nebo Matěj nebo Elektroshop ale za to co udělá ponese odpovědnost.

Nevím co to whisky psal ohledně té zodpovědnosti, ale za to co udělá si samozřejmě odpovědnost nese. Nevím o tom, že bychom odpovědnost přebírali. Naopak - ve smlouvě je zodpovědnost podpory popsána docela dobře. Co se týče způsobu odměňování tak nemaje předchozích zkušeností jsme zvolili jiný způsob. Jak to bude dál se uvidí.

> Jestli máte potíže s kontrolou výkazů práce podpory, rád se toho ujmu.

Potíže s výkazy jsou většinou ty že není co kontrolovat

> Považujete mě za třetí osobu, kurva dyť jsem to založil :-)

Viz výše.

A celkové tvé návrhy samozřejmě zvážíme.

příspěvek upravil Samson: 07.01.2014 16:28:20
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

16xRe: Výkazy práce

Příspěvekod kjegel » úte 07. led 2014 17:48:00

Mildo, co tě k tomuto "útoku" opravdu motivuje? Proč tak najednou a zpříma rovnou na foru ... Ty máš máslo na hlavě, my to galantně nechceme rozebírat veřejně, a ty se tomu ještě divíš? Co si o tom máme myslet?

Nejlépe, pokud přijdeš na Radu a probereme to osobně. Pokud v tom nejsou jiné úmysly, vypadá to, že bys chtěl opět czele nějakým způsobem pomoci ... je tomu tak?
  • 0

kjegel

Reputace: 7

Příspěvekod orvell » úte 07. led 2014 18:32:42

Milda napsal(a):
.... abych až půjdu za Pavlem na nějakou nezapoměl ?

Abych ti ušetřil zbytečné kroky. Přijít sice můžeš, kafe tu je dost, ale já nejsem kompetentní ti cokoliv bez souhlasu Rady ukazovat. :-) Pokud chceš cokoliv vidět napiš na Radu nebo na kontrolní komisi, která Radu zaurguje.
  • 0

orvell

Reputace: 17

17xRe: Výkazy práce

Příspěvekod milda.dvorak » úte 07. led 2014 18:35:23

kjegel napsal(a):
Mildo, co tě k tomuto "útoku" opravdu motivuje? Proč tak najednou a zpříma rovnou na foru ... Ty máš máslo na hlavě, my to galantně nechceme rozebírat veřejně, a ty se tomu ještě divíš? Co si o tom máme myslet?

Nejlépe, pokud přijdeš na Radu a probereme to osobně. Pokud v tom nejsou jiné úmysly, vypadá to, že bys chtěl opět czele nějakým způsobem pomoci ... je tomu tak?

Ahoj Aleši,
prosím tě, vybal co nechcete rozebírat veřejně. O čem to všichni mluvíte? Jaké máslo nosím na hlavě.

Přispěl jsem do fóra podpory protože jsem nenašel výkazy práce a faktury. Na mé přehlédnutí třech výkazů mě upozornil Vlasten. V těch co jsem našel jsem objevil vícepráce. Nevěděl jsem co to vícepráce znamemá.
Ostatní věci ve výkazech jsou psaný na nic. Na něco jsem dostal odpověď na něco ne.
Není to můj první rozhovor na tohle téma s radou. Před časem jsem si o tom emailovali.

Ve výsledku chci vědět, za co czelanet platí a jestli to nejde udělat lépe, za míň peněz. Chtěl jsem získat info a případně pomoct, něco jako novoroční předsevzetí.

Proč se navážíte do Vaška ? To je nějaký druh sadistického humoru ?

Díky za odpověď.
  • 0

milda.dvorak

18xRe: Výkazy práce

Příspěvekod samson » úte 07. led 2014 19:53:17

> Milda napsal(a): Ve výsledku chci vědět, za co czelanet platí a jestli to nejde udělat lépe, za míň
> peněz. Chtěl jsem získat info a případně pomoct, něco jako novoroční předsevzetí.

Super ... takže díky za návrhy. Jak už jsem psal ... projednáme je.

> Proč se navážíte do Vaška ? To je nějaký druh sadistického humoru ?

Jestli jsi si nevšiml, tak Vašek začal. Navíc se (pro mne nepochopitelně) honosí tím, že hlavně díky němu neubývá členů. ANo, má velký podíl na tom, že po spoustě let fungování KI někdo konečně nastavil costy tak jak mají být, ale hlavní důvod toho, že se členská základna zvedá je prostě zavedení podpory.

- Co se týče másla na hlavě tak když pominu pár finančních přehmatů tak např. 11x zablokované členství pro neplacení je opakované porušení finančního řádu což je ve finančním řádu bod 6.2 zmíněno jako důvod k navržení na vyloučení ze sdružení.

- To není výhružka, to je jen odpověď na tvou otázku.

- Stále platí to, že můžeš přijít na radu a o všem si podebatit.

příspěvek upravil Samson: 07.01.2014 18:54:50
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

PředchozíDalší

Zpět na Občanské sdružení