Toušen - členská optika

Toušen - členská optika

PRO
4
50%
daman, Filip, turinsky, vaclavd
PROTI
3
38%
chmelej, kovak, xtrbusek
ZDRZEL
1
13%
efffe
 
Celkem hlasů : 8

Re: Toušen - členská optika

Příspěvekod Filip » stř 22. dub 2015 10:23:55

samson píše:Ale vždy se může objevit výhodná přípolož a potřeba peníze utratit ... prostě občas tuto možnost musíme nechat utéct, abychom mohli s klidem investovat do naplánovaných akcí.

Myslím, že výhodné přípolože a potřeba peníze utratit se budou objevovat neustále. Musíme mezi nimi umět nějak vybírat. Dejme tomu, pokud se objeví možnost dvou akcí, ale za rok dokážeme ufinancovat jednu, museli bychom vybrat jednu z nich a doufat, že příští rok se objeví možnost přípolože jinde. Já bych byl raději, kdyby se udělaly obě dvě, ale letos za poloviční náklady pro czelu s větší spoluúčastí zájemců. Vycházím z toho, že se možnosti přípolože při rekonstrukcích budou spíše teď, pak už budou inženýrské sítě udělané a opravené povrchy komunikací, takže už tam nějakou dobu nikdo kopat nebude.
  • 0

Filip
 
Příspěvky: 426
Registrován: sob 16. lis 2013 16:02:18
Reputace: 13

Re: Toušen - členská optika

Příspěvekod samson » stř 22. dub 2015 15:07:51

Filip píše:Myslím, že výhodné přípolože a potřeba peníze utratit se budou objevovat neustále. Musíme mezi nimi umět nějak vybírat. Dejme tomu, pokud se objeví možnost dvou akcí, ale za rok dokážeme ufinancovat jednu, museli bychom vybrat jednu z nich a doufat, že příští rok se objeví možnost přípolože jinde. Já bych byl raději, kdyby se udělaly obě dvě, ale letos za poloviční náklady pro czelu s větší spoluúčastí zájemců. Vycházím z toho, že se možnosti přípolože při rekonstrukcích budou spíše teď, pak už budou inženýrské sítě udělané a opravené povrchy komunikací, takže už tam nějakou dobu nikdo kopat nebude.

Ano ... zkusit se musí všechno, problém je ten, že děláme spoustu věcí na poslední chvíli a pro zorganizování spoluúčasti je potřeba nějaký čas. Ale třeba se to někomu povede. Ale i v menším měřítku si to moc neumím představit.
Ve větším by to někdo musel dopředu plánovat. Mít oběhnuté lidi v oblasti, aby se vědělo jestli pomůžou s financováním ... no ... zdá se vám to reálné ?

Jo ... vím jak to myslíš, ale "teď" je letos a "pak" je třeba příští rok ?. Takže příští rok už vlastně nebude žádně "teď"? ... už jenom "pak" ... smutná představa :-(
  • 0

Samson
Uživatelský avatar
samson
 
Příspěvky: 5800
Registrován: úte 30. črc 2013 8:06:31
Reputace: 12

Re: Toušen - členská optika

Příspěvekod tencl » čtv 23. dub 2015 7:37:33

U Toušeně v rozpočtu máme položení části ulice U Sokolovny kolem p.Kronovetra v nákladu 45.000. Mimoto hledám cestu jak v rekonstruovaných ulicích, kde nebudou letos chodníky, bychom dali aspoň kopoflexku pod vjezdy nebo něco položili spolu s osvětlením a tím získali možnost volby, zda tam optiku kompletní jednou položit nebo ne. Nežádám vlastně nic navíc, je to za stejné peníze, jako byly v rozpočtu určené jen na pokládku ulice U Sokolovny, na můj úkor s odložením proplacení práce. Možná na druhou stranu je dobře, když souhlas nemám, nevím, zda bych finančně ustál odklad proplacení 3/4 roku, hm, sakra asi bych měl místo nadšení líp počítat :-( Ulice Na Krétě včera měla obruby hotové, Poštovní byla na obruby připravená, Nábřeží totéž, souhlas není, já se také nikam cpát nebudu, nechme to tedy být.
  • 0

tencl
 
Příspěvky: 6221
Registrován: sob 16. lis 2013 16:02:18
Reputace: 101

Předchozí

Zpět na Odložené

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Reputation System ©'