optika v Toušeni

Re: optika v Toušeni

Příspěvekod kovak » pát 21. bře 2014 2:54:32

Hele lidi, tohle handrkování po mailu a diskusních fórech je DĚSNĚ neproduktivní a v podstatě nebezpečné pro naše další fungování. Přes elektronická média chybí osobní vazba, možnost se "lidsky" pohádat, každý si něco plká a nikdo nemůže bouchnout do stolu a zvolat "buďte ku... zticha a mluvte jeden po druhém!" Strašně snadno se takhle rozhádají lidi, kteří by se osobně za chvíli domluvili.

NAVRHUJI MIMOŘÁDNOU KI v Ne 23.3.2014 s jediným bodem - přípolož v Toušeni. Nechť se zúčastní i členové RADY, kteří mají na věc svůj názor a dovoluji si pozvat Dana.

Kdo je pro?

-------------------------

(PS: omlouvám se ještě jednou za mou nepřítomnost na KI3. V době konání KI jsem chodil sem-tam na chodbě příjmu Vinohradské nemocnice, zatímco vevnitř byl můj 83-letý otec s akutním zápalem plic a vypadal fakt moc špatně).
  • 0

kovak

Reputace: 4

Příspěvekod samson » pát 21. bře 2014 9:44:27

chmelej píše:- trochu mi připomínáš Jaru Cimmrmana - filozofa. Jednou větou něco prohlásíš a vzápětí si to vyvrátíš ("...optika do RD nikdy nesplní a nikdy neplnila ... snad jen u akce Zadráha I a II), asi si z toho ustřihnu kšandu :D

Všiml jsi si toho slůvka SNAD před tou Zadráhou ? Asi ne. "Snad" znamená, že si tím taky nejsem jistý ... Tedy nic nevyvracím.
Ty mi zase stylem komunikace začínáš připomínat Matěje.
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Příspěvekod efffe » pát 21. bře 2014 10:52:16

Ono to s tou návratností není tak jednoduché, jelikož se jedná o stavbu dlouhodobého charakteru. V Jiřině jsme si také mysleli že se to nikdy nevrátí. Jenže pořád se nabalují další lidé, za nějaký čas podél trasy budou připojení skoro všichni. Stabilizovala se tím i situace na wifi AP, kde se připojili také další členi. A přicházejí další.

Před optikou naopak členi odcházeli, situace byla docela zlá. Sice návratnost bude v dlouhodobějším horizontu, ale bude. Proto promarnění jakékoliv přípolože, která navíc realizaci velice zlevní, pokládám za chybu.
  • 3

efffe

Reputace: 7

Předchozí

Zpět na Diskuse KI