Členi září 2011

Členi září 2011

Příspěvekod orvell » čtv 29. zář 2011 17:49:51

Limit akce na slevy, **1400,-**

***Přihlášení:***

- Marek Grábner

- Luboš Brčák

***Odhlášení:***

- Karolina Svejdova (K vrácení 350,-)

- Libor Pecháček (K vrácení 350,-)

- Václav Vališ (sleva 700,- nefunkční AP)

- Roman Haustein (K vrácení 350,-)

- Zdeněk Cinka (sleva 700,- nefunkční AP)

***Obnovení:***

-

***Pozastavení:***

- Dana Fialová

- Miloš Špringr

.[ramovana]
|---------------------
|Kdo|(PRO)/(PROTI)/(ZDRZEL)
|---------------------
|Samson| (PRO) - Ale bez slev za nefunkční AP
|Naj Satah|
|mcyrin| (PRO) - Ale bez slev za nefunkční AP

příspěvek upravil orvell: 29.09.2011 17:50:33

příspěvek upravil mcyrin: 30.09.2011 20:12:57

příspěvek upravil Samson: 02.10.2011 19:20:20
  • 0

orvell

Reputace: 17

Re: Členi září 2011

Příspěvekod samson » čtv 29. zář 2011 18:52:52

orvell napsal(a):

Nesouhlasím s vracením členských příspěvků za nefunkční AP. Peklo funguje ale s problémy. Jsme OS ne provider. Každý může přiložit ruku k dílu.
Nechce ... ať odejde ...

příspěvek upravil Samson: 29.09.2011 18:53:25
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

2xRe: Členi září 2011

Příspěvekod orvell » čtv 29. zář 2011 19:06:37

Samson napsal(a):
orvell napsal(a):

Nesouhlasím s vracením členských příspěvků za nefunkční AP. Peklo funguje ale s problémy. Jsme OS ne provider. Každý může přiložit ruku k dílu.
Nechce ... ať odejde ...

příspěvek upravil Samson: 29.09.2011 18:53:25

Jak to přišlo tak to posílám, rozhodnutí nechávám na Radě.
  • 0

orvell

Reputace: 17

3xRe: Členi září 2011

Příspěvekod PetrD » pon 03. říj 2011 14:41:43

Toto také nevidím jako dobrý přístup k členům czela.netu !!!. V Nehvizdech vidím zásadní problém v tom, že tam není žádná osoba co by se o to aktivněji starala, popřípadě uživatelům laikům poradila *"(podej ruku k dílu, když nevíš komu)"*. Odpověd, že jsme sdružení a ne provider *" no sorry, ale to není jednání"* ve sdružení by si měli lidi pomáhat a ne na sebe kašlat :(. Vzpomeňte co bylo posláním našeho OS......jaké jsou cíle dnes ??
  • 0

PetrD

Reputace: 0

4xRe: Členi září 2011

Příspěvekod samson » pon 03. říj 2011 15:53:42

PetrD napsal(a):
Toto také nevidím jako dobrý přístup k členům czela.netu !!!. V Nehvizdech vidím zásadní problém v tom, že tam není žádná osoba co by se o to aktivněji starala, popřípadě uživatelům laikům poradila *"(podej ruku k dílu, když nevíš komu)"*. Odpověd, že jsme sdružení a ne provider *" no sorry, ale to není jednání"* ve sdružení by si měli lidi pomáhat a ne na sebe kašlat :(. Vzpomeňte co bylo posláním našeho OS......jaké jsou cíle dnes ??

Ano ... pomáhat si navzájem. Ale všichni !

Já už jsem se nalítal do Nehvizd ... ač s nimi nemám nic společného až až ... a TY ???

Co jsi za posledních několik let udělal, aby ses mohl do nás, kteří se na to nevysr ... takhle navážet.

Pojd do rady a můžeš to rozhodovat jinak ...

A pokud se odvoláváš na původní principy, tak si vzpomínám na princip "uhnívajících větví". Vždy platilo, že kdo se chce připojit ať se připojí.

Možná plánovaná Podpora pomůže vylepšit "poslední míli" k členovi ... pokud to zvládneme ve třech všechno dojednat a vyhodnotit ...

příspěvek upravil Samson: 03.10.2011 16:03:37
  • 0

Samson
samson

5xRe: Členi září 2011

Příspěvekod PetrD » pon 03. říj 2011 22:07:59

Ahoj, tak za prvé se do nikoho nenavážím,pouze jsem vyslovil svůj názor. Do Nehvizd jsem nejel, ač tam mám jednoho člena co mu jsem patronem.Tomu to naštěstí jde. Pouze jsem scháněl osobu co by to mohla spravovat, ale marně. Volají mi lidi s dotazem, kdo to má na starost v Nehvizdech a já nevím co jim mám říct, kontaktoval jsem Jakuba a ten mi dal jméno kohosi z czely, toho jsem však nesehnal. Czelu beru jako koníček, takže když za mnou přijde kamarád či známý tak se ho pokusím připojit, popřípadě přepojit z wifi na lan či optiku a nemusím se tím nikomu zpovídat co jsem udělal a co ne. Dělám to, že mě to baví a nic za to nechci. Pokud máš dojem, že pro czelu nic nedělám, tak máš prostředky jak mě potrestat a ne bezdůvodně napadat, že za poslední roky jsem na czelu sral. Vidíš jak se dokáže diskuse o Nehvizdech zvrtnout v napadání a vyčítání :(
  • 0

PetrD

Reputace: 0

6xRe: Členi září 2011

Příspěvekod mcyrin » pon 03. říj 2011 22:32:30

Klucí nehádejte se, najednu stranu se nedivím Petrovi, ale na druhou stranu Samson naznačuje v posledním řádku že rada ve 3 lidech se fakt trápí, zvláště když si vezmeš že VH nám na hrb navalí podporu kterou nám dá tak že to mají vymyslet 3 lidé. Já co sjem se poslední dobou bavil i z klukama z KI oni mají taky super nápady jak by to šlo vyřešit jinak než externí formou podpory, ale už je pozdě panč nás zužují datumy navalené od VH. A jedinej officiální návhr na foru je od dana....

No z5 k tématu, jsem si posténal...

Není možný všem už pomáhat, rádi vysvětlíme, rádi pomůžeme, ale jde to jen tam kde jim pomoci můžeš. Napříkald v Nehvizdech víme že je průser, proto se tam tedkon předělává infrastruktura na RB-dle mého bezúdržbovou. Když to shoří výměna je otázkou hodiny, prostě to co potřebujeme. A toto předělání infrastruktury dělá práve Samson. Další aspekt proč vyjel protože něco s tím problémem dělá a řeší a ty tu, drsně řečeno przníš jeho práci....

Na druhou stranu je špatně do tebe rejpat co jsi pro czelu v podslední době udělal. Dříve jsi toho udělal dost a ted jsi se dal do czelanetího důchodu... A to my musíme chápat.. :-)
  • 0

mcyrin

Reputace: 55

6xRe: Členi září 2011

Příspěvekod samson » úte 04. říj 2011 7:14:59

PetrD napsal(a):
Ahoj, tak za prvé se do nikoho nenavážím,pouze jsem vyslovil svůj názor. Do Nehvizd jsem nejel, ač tam mám jednoho člena co mu jsem patronem.Tomu to naštěstí jde. Pouze jsem scháněl osobu co by to mohla spravovat, ale marně. Volají mi lidi s dotazem, kdo to má na starost v Nehvizdech a já nevím co jim mám říct, kontaktoval jsem Jakuba a ten mi dal jméno kohosi z czely, toho jsem však nesehnal. Czelu beru jako koníček, takže když za mnou přijde kamarád či známý tak se ho pokusím připojit, popřípadě přepojit z wifi na lan či optiku a nemusím se tím nikomu zpovídat co jsem udělal a co ne. Dělám to, že mě to baví a nic za to nechci. Pokud máš dojem, že pro czelu nic nedělám, tak máš prostředky jak mě potrestat a ne bezdůvodně napadat, že za poslední roky jsem na czelu sral. Vidíš jak se dokáže diskuse o Nehvizdech zvrtnout v napadání a vyčítání :(

**Stojím si za vším co jsem napsal.**

Napsal jsi, že nemáme dobrý přístup ke členům czela.netu.

Navíc diskuse nebyla o Nehvizdech. **Vlákno je o členech a jejich slevách !!!** Tedy se nikam nezvrtla.

Já pouze hájil svůj přístup a postavil ho proti tvému. Možná sem tam pomůžeš nějakému svému známému, ale já s klukama nainstaloval celou novou Sokolovnu a byl jsem za poslední rok asi u čtyřech lidí v Nehvizdech a pomáhal jim s jejich problémy.

**Tyhle příspěvky fakt neskutečně pomáhají tříčlenné radě řešit problémy celého sdružení !!!**

Jen tak dál ...

příspěvek upravil Samson: 04.10.2011 13:48:01
  • 0

Samson
samson

Zpět na Uzavřené