Tabule s odjezdy u nádraží

Dlouhodobé projekty, myšlenky, vize ...

Tabule s odjezdy u nádraží

Příspěvekod tencl » stř 10. úno 2016 15:12:01

Město chce instalovat tabuli s odjezdy u autobusové zastávky umístěné u právě stavěné motlitebny. Informační panel má být 2x1m, nahoře může být naše anténka, pravděpodobně bude i prostor pro wifi zařízení v rozvaděči informačního panelu. Otázka zní, zda jsme schopni a ochotni tam zajistit signál pro připojení. Druhá varianta je mobilní připojení, ale vzhledem k tomu, že městu se snažíme vycházet co nejvíc vstříc, a zároveň naše síť je nyní spolehlivá, tak bych tam dal naší wifinu s perspektivou optiky až se tam jednou dohrabeme a připojení zdarma. Panu Turkovi mám do úterý dát vědět.
  • 1

tencl

Reputace: 101

Re: Tabule s odjezdy u nádraží

Příspěvekod kjegel » čtv 11. úno 2016 9:40:18

jo to je dobré. at řeknou kluci z KI a podpory. za mě ok.
  • 0

kjegel

Reputace: 7

Příspěvekod samson » čtv 11. úno 2016 12:47:58

tencl píše:Město chce instalovat tabuli s odjezdy u autobusové zastávky umístěné u právě stavěné motlitebny. Informační panel má být 2x1m, nahoře může být naše anténka, pravděpodobně bude i prostor pro wifi zařízení v rozvaděči informačního panelu. Otázka zní, zda jsme schopni a ochotni tam zajistit signál pro připojení. Druhá varianta je mobilní připojení, ale vzhledem k tomu, že městu se snažíme vycházet co nejvíc vstříc, a zároveň naše síť je nyní spolehlivá, tak bych tam dal naší wifinu s perspektivou optiky až se tam jednou dohrabeme a připojení zdarma. Panu Turkovi mám do úterý dát vědět.

Mezi řádky jsem vyčetl, že město chce tu tabuli připojit na internet. A od nás. Je to tak ? Za mě samozřejmě OK.
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Příspěvekod tencl » čtv 11. úno 2016 23:05:57

samson píše:Mezi řádky jsem vyčetl, že město chce tu tabuli připojit na internet. A od nás. Je to tak ? ...

Ano, je to tak, nenapsal jsem to (jako obvykle) příliš srozumitelně :-D
  • 0

tencl

Příspěvekod majkl » sob 13. úno 2016 13:50:29

Mě se to líbí, fajn by bylo mít i ty informace dostupné v nějakém formátu a pak stejnou tabuli můžeme mít tady na webu.

Něco takového: http://provoz.szdc.cz/tabule/StationDet ... 454776&t=2
  • 0

majkl
Administrátor

Reputace: 17

Příspěvekod tencl » úte 16. úno 2016 15:14:51

Mesto si neni jiste, zda tam dokazeme dostat wifi signal, tak volí zatim mobilni pripojeni
Navic umístění info tabule se dnes změnilo, bude na druhe strane ulice.
Až bude cedule namontovaná, lze změřit signál a zvolit levnější variantu.
V souvislosti s opravami nádražní budovy a drážního informačního systému není jasné co a kdy bude definitivním řešením.
Tímto děkuji Matějovi a Damanovi za pomoc s řešením.

Panu Turkovi jsem vyřídil zprávu o existenci přístupové komory za technickými službami.
  • 0

tencl

Příspěvekod samson » stř 17. úno 2016 9:37:44

tencl píše:Mesto si neni jiste, zda tam dokazeme dostat wifi signal, tak volí zatim mobilni pripojeni
Navic umístění info tabule se dnes změnilo, bude na druhe strane ulice..........

Tím se zlepšuje výhled na AP nádraží. (https://mapy.cz/s/sn0h)
btw: budou tam odjezdy autobusů nebo vlaků ?
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Příspěvekod tencl » stř 17. úno 2016 15:56:01

Jo, lepší výhled jsem popisoval, stejně jako že gsm mívá výpadky dost časté a že každý systém připojený na GSM s výpadky počítá. Ale obava z blamáže byla pro tuto chvíli silnější.

samson píše:
tencl píše:btw: budou tam odjezdy autobusů nebo vlaků ?

Nevím, myslím si autobusy. Vlaky mají svůj systém, který bude jasný až dojde k rekonstrukci nádražní budovy. Pan Turek by určitě byl rád, když by to bylo pro oboje.
  • 0

tencl

Zpět na Rozvoj