DC

Jen tak o životě

DC

Příspěvekod cactus » úte 24. úno 2009 17:03:44

tak se zda, ze nam dc 10.93.0.6 nakonec podlehl svetove financni krizi a zkrachoval i prez perma spam o prispevky od milych sponzoru :( no kazdopadne existuje v czele jeste nejaky pouzivany DC hub? sdileni dat nezi uzivateli site snizuje zatizeni linky do netu ^^
btw. mate nekdo aktualni adresu pilsfree? chvili to na puvodne funkcni adresu blblo a ted to nejde vubec...
  • 0

cactus

Reputace: 0

Re: DC

Příspěvekod naj.satah » úte 24. úno 2009 17:28:03

cactus napsal(a):
tak se zda, ze nam dc 10.93.0.6 nakonec podlehl svetove financni krizi a zkrachoval i prez perma spam o prispevky od milych sponzoru :( no kazdopadne existuje v czele jeste nejaky pouzivany DC hub? sdileni dat nezi uzivateli site snizuje zatizeni linky do netu ^^
btw. mate nekdo aktualni adresu pilsfree? chvili to na puvodne funkcni adresu blblo a ted to nejde vubec...

Ehm, prispevky od vas stahovacu nepresahly 10Kc. Podle zmereneho odberu cca 175-200W podle zateze ho asi brzo zrusim pokud neviresim ty problemy kvuli kterym stale pada.

Pokud vim tak je to uz posledni HUB na czele. Zase jsem ho spustil (nejak se mu nechtelo po rebootu automaticky nabehnout).

Na plzensky HUB se tady nedostanu. Zkus Kladno.
  • 0

Ať je Únor nebo Leden, Naj Satah je jenom jeden.
naj.satah

Reputace: 8

2xRe: DC

Příspěvekod cactus » úte 24. úno 2009 17:55:57

Naj Satah napsal(a):
Ehm, prispevky od vas stahovacu nepresahly 10Kc.

to jako ze nekdo vazne prispel? :)
Naj Satah napsal(a):
Podle zmereneho odberu cca 175-200W podle zateze ho asi brzo zrusim pokud neviresim ty problemy kvuli kterym stale pada.

jj souhlas... zrusit a koupit novy zelezo... na takhle padajicim hw ztracis lidi, ktery se ti tam pripojujou ;)
Naj Satah napsal(a):
Pokud vim tak je to uz posledni HUB na czele. Zase jsem ho spustil (nejak se mu nechtelo po rebootu automaticky nabehnout).

by to chtelo nejakou propagandu, aby tam chodilo vic lidi a bylo tam vic vsecho :)
Naj Satah napsal(a):
Na plzensky HUB se tady nedostanu. Zkus Kladno.

dik za tip, uz jsem tam :)
  • 0

cactus

Reputace: 0

3xRe: DC

Příspěvekod naj.satah » úte 24. úno 2009 18:06:37

Ehm, prispeli dva lidi - 5 a 3 Kc pokud si dobre vzpominam, za to si koupim tak tri rohliky k veceri a ne novej HW.

Prave ze jsem udelal upgrade z toho co mi zbylo z meho kompa po vanocni obnene a vono prd...

Propaguj si to kde chces. Uz jsem to davno zkousel a nic moc... Dokud mi to nebude pretezovat linku tak nebudu zavadet zadna omezeni na pocty lidi.
  • 0

Ať je Únor nebo Leden, Naj Satah je jenom jeden.
naj.satah

Reputace: 8

Zpět na Klubovna