Jak dál s placenými službami ?

Jen tak o životě

9xRe: Jak dál s placenými službami ?

Příspěvekod tencl » pon 06. říj 2008 12:29:19

Samson napsal(a):
Ano ... ale myslel jsem to tak, že by prostě czela koupila balík 5 programů a ty by byly dostupné všem jako internet.

Tady asi oba vaříme z vody ... čertví jak to bude ...

Jo, rozumím, něco takového je pěkné i (časem) možné. Telefonii jsem řešil osobně, tak v NFX existuje, chytli se toho další, zatímco televize čeká na podání stejné žádosti, co se měla podat souběžně s telefonií skoro před rokem.

Otázka, kterou kladu je, jak systémově udělat, aby v síti byla možná širší nekomerční nabídka via NFX. Kabelovka stejně jako telefon. Jestli je třeba takové věci odsunout do jiného sdružení, můžeme to udělat - rada o tom včera mluvila ?
  • 0

tencl

Reputace: 101

10xRe: Jak dál s placenými službami ?

Příspěvekod samson » pon 06. říj 2008 19:39:59

dan_tencl napsal(a):
Samson napsal(a):
Ano ... ale myslel jsem to tak, že by prostě czela koupila balík 5 programů a ty by byly dostupné všem jako internet.

Tady asi oba vaříme z vody ... čertví jak to bude ...

Jo, rozumím, něco takového je pěkné i (časem) možné. Telefonii jsem řešil osobně, tak v NFX existuje, chytli se toho další, zatímco televize čeká na podání stejné žádosti, co se měla podat souběžně s telefonií skoro před rokem.

Otázka, kterou kladu je, jak systémově udělat, aby v síti byla možná širší nekomerční nabídka via NFX. Kabelovka stejně jako telefon. Jestli je třeba takové věci odsunout do jiného sdružení, můžeme to udělat - rada o tom včera mluvila ?

- Mluvili jsme o telefonii, ale jen ve smyslu že od minula je schválená akce ... viz:
http://www.czela.net/forum/showthread.php?threadid=3662&postid=43389#43389
- Pokud chceš aby byla v síti nekomerční nabídka, pak to nejde cestou komerční ... tedy via NFX do Dial Telecom. Prostě nekomerce s komercí jde špatně dohromady ...

příspěvek upravil Samson: 06.10.2008 20:04:02
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

11xRe: Jak dál s placenými službami ?

Příspěvekod tencl » pon 06. říj 2008 20:25:14

Samson napsal(a):
- Pokud chceš aby byla v síti nekomerční nabídka, pak to nejde cestou komerční ... tedy via NFX do Dial Telecom. Prostě nekomerce s komercí jde špatně dohromady ...

příspěvek upravil Samson: 06.10.2008 20:04:02

Myslím, že ti nerozumím. Proč by to nešlo ? Internet jde via NFX do Dial Telecomu mimo jiné.

Akce schválená tobě je fajn, doufám, že se ti povede.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Předchozí

Zpět na Klubovna