Vydělejte si po netu nejaky penize

Jen tak o životě

Vydělejte si po netu nejaky penize

Příspěvekod mitch » stř 27. srp 2008 7:46:10

Caues, chcete si vydelat nejaky penize online?

Neni nic jednodussiho :)

Jediny co potrebujete mit je aktivovany placeni pres internet(PayPal/AlertPay).

Ukazu vam jak jsem to udelal ja:)

Zaregistrujte se kliknutim na obrazek dole. Nekteri chytri si vsimnou ze to je link na to ze jsem Vas doporucil ja, je to tak. Nicmene dole v prispevku pochopite proc.

Tady mate postup jak bych byt vama postupoval:

Kazdy tyden(casteji to nejde) si kupte 100 klikacu (jakmile byste nebyli moji klikaci, nekdo by si vas koupil takze bud byste davali penize me nebo nekomu jinymu, stejne jako si Vy koupite tech 100) kteri stoji 30USD.

Kazdy den klikejte na reklamy, JINAK NEBUDETE VYDELAVAT ZA KOUPENE KLIKACE!! Timto se lisi tato klikacka od vsech ostatnich, ze vsichni musi klikat jinak nemaji penize za svoje klikace!

Klikace si kupujte dokud jich nebudete mit aspon 400-500, ale myslim ze tak za 2 tydny si na dalsi kolo vydelaji sami, kdyz se o ne budete starat.

Az jich budete mit dostatek, stante se GOLDEN memberem. NE DRIV, GOLDEN memberi maji problemy s kupovanim klikacu, je jich pro nas malo!!!!!!

Dokud budete jen STANDARD member muzete si klikacu kupovat kolik chcete.

Co znamena starat se o klikace?

Ve svym profilu si najdete link na klikace ktery jste si koupili

Sledujte, kteri nemaji datum posledniho kliknuti starsi nez 2-3 dny. Takoveto nepotrebujete a muzete si je za velmi drobny peniz nechat vymenit za jine, novejsi(mozna uz aktivni)

Podminky uspechu:

Musite opravdu KAZDY den klikat(zabere vam to asitak 5 minut denne)

Musite si hlidat svoje klikace

To je vse:-)

P.S. Maji nejaky skript na okamzite placeni, takze jsem to zkousel nechat si poslat penize a do 3s jsem je mel na ucte na AlertPay.

Pokud chcete mit AlertPay, zaregistrujte se tady: http://www.alertpay.com/?%2bYigjuE%2fRungg3ZE2H4ELQ%3d%3d

Pokud mate nejaky dotazy, rad zodpovim :)

příspěvek upravil Mitch(CZ): 27.08.2008 07:47:03

P.S. jedna mala poznamka. Driv nez si koupite klikace zkuste si jeden/dva dny klikat na reklamy, kvuli tomu ze vsichni mate stejnou IP aby to nedelalo problemy..

příspěvek upravil Mitch(CZ): 27.08.2008 08:02:49
  • 0

mitch
Administrátor

Reputace: 0

Re: Vydělejte si po netu nejaky penize

Příspěvekod Wizzard » stř 27. srp 2008 12:59:40

No ta IP dělat problémy bude, takže to musíte obejít tak,že se regnete třeba u kámoše nebo někde jinde a pak klidně klikáte doma.Ovšem pokud budeš klikat jenom na jedný klikačce,tak ti to bude trvat asi rok,než si vůbec budeš moct koupit aspoň 50 referalů :D jinak další klikačky můžete najít na http://vydelavejtenanetu.wz.cz/ .Já jsem asi na 15-ti teď,někde nějaký refy mám,takže to docela šlape.Jinak s taktikou jakou jsi popsal souhlasím :)

příspěvek upravil Wizzard: 27.08.2008 13:00:20
  • 0

Wizzard

2xRe: Vydělejte si po netu nejaky penize

Příspěvekod mitch » stř 27. srp 2008 13:05:47

Wizzard napsal(a):
No ta IP dělat problémy bude, takže to musíte obejít tak,že se regnete třeba u kámoše nebo někde jinde a pak klidně klikáte doma.Ovšem pokud budeš klikat jenom na jedný klikačce,tak ti to bude trvat asi rok,než si vůbec budeš moct koupit aspoň 50 referalů :D jinak další klikačky můžete najít na http://vydelavejtenanetu.wz.cz/ .Já jsem asi na 15-ti teď,někde nějaký refy mám,takže to docela šlape.Jinak s taktikou jakou jsi popsal souhlasím :)

příspěvek upravil Wizzard: 27.08.2008 13:00:20

ja jsem asi na ctyrech :) ted cekam platbu z bux.to na 2200$ na bux.to mastercard(kterou uz mam doma) :)

upd:

jinak na koupeni 50 referalu jsem rikal ze se hodi mit alertpay / paypal ;)

příspěvek upravil Mitch(CZ): 27.08.2008 13:12:32
  • 0

mitch
Administrátor

3xRe: Vydělejte si po netu nejaky penize

Příspěvekod Wizzard » stř 27. srp 2008 13:21:53

tj,ale já osobně by jsem do toho z vlastního neinvestoval :) tak to koukám,že už to klikáš nějakou dobu,bux.to je nejlepší,ale přijde ti to tak za půl roku,i když na druhou stranu 30000Kč za půl roku skoro bez práce,kdo by to nebral ;)
  • 0

Wizzard

Zpět na Klubovna