czela.tenis

Jen tak o životě

czela.tenis

Příspěvekod kjegel » úte 02. čer 2015 14:33:05

tenis_czela.jpg
tenis_czela.jpg (26.26 KiB) Zobrazeno 2308 krát

Abychom Vás zase na chvilku odtrhli od těch zpropadených monitorů, vymysleli jsme pro Vás letní aktivitu, obdobnou zimnímu bazénu.

Od května si můžete o víkendu přijít zapinkat tenis na kurty Tenisového klubu Čelákovice.

Máme vyčleněné 2 kurty každou sobotu od 14h do zavíračky a v neděli od 13:00 do 15:30, a samozřejmě ZADARMOOOOOO.
Pokud Vám víkendové hraní nebude stačit, můžete si přijít zapinkat i ve všední dny, (vyjma pondělí, středy,a pátku od 17:00-19:30), zde pak máte jako člen czela.netu 20% slevu z ceny dvorců, platí se na místě. Ceník naleznete zde: http://tkcelakovice.cz/index.php/cenik .

Kurt si je nutno předem zarezervovat na adrese tenis@czela.net. Do mailu uveďte: datum a hodinu, kdy chcete přijít hrát, dobu po kterou chcete hrát (1h nebo 1.5h), jména všech hráčů. Bez registrace nebudete na kurt vpuštění, a exemplárně pro výstrahu zastřeleni. To samé platí pro ty, co registraci vytvoří, nepřijdou, a předem nezruší, neblokujte zbytečně kurty, pro jiné členy.

Nutno mít vlastní vercajk, na místě se nic nepůjčuje.

Po sportovním výkonu se můžete občerstvit v místním kiosku. V nabídce jsou proteinové a iontové nápoje (Gambrinus, Plzeň, panáky) a cereální strava (utopenci, hermelín, klobása, párky).
  • 1

kjegel

Reputace: 7

Re: czela.tenis

Příspěvekod milos » pon 08. čer 2015 13:01:10

zdravím,měl bych dotaz ohledně tenisu,jsem členem Czela netu,ale i na tenise,zajímalo by mě jak se mám prokázat na 20% slevu mimo rezervaci od Vás,a jak to je při rezervaci hodin netu(třeba sobota)-zda může jít v tento čas i další člen rodiny
děkuji za bližší info,Růžek Miloš
  • 0

milos

Reputace: 0

Re: czela.tenis

Příspěvekod orvell » pon 08. čer 2015 18:46:22

Ahoj
Všechno je myslím detailně vysvětleno o příspěvek výše. Jakékoliv výjimky jsou nepřípustné, a jsou trestány zastřelením (viz výše). :)
  • 0

orvell

Reputace: 16

Zpět na Klubovna