Půldovolená

Jen tak o životě

Půldovolená

Příspěvekod tencl » pát 30. říj 2015 15:06:51

Ahoj vespolek, beru si drze na nějakou dobu půldovolenou, neboli se vyhnu fyzické aktivitě jako je tahání kabelů a podobně. Akce, které visely na mne, buď počkají, nebo je někdo dodělá - výměna kabelu mezi 1489 a kotelnou učiliště, optika v Zápech (tam chybí jeden kabel k anténě, Matěj má přehled). Budu zatím šetřit i s cestama do Čelákovic, výjimečně mohu přijet a přispět radou, naproti tomu práce od klávesnice je v pohodě, jsem doma. Důvodem je zdraví, projevující se na srdci. Nebude to asi nic tak strašného, ale čas to sežere. Matěji, budeš-li potřebovat, tak ti mohu dát číslo na Roma, který kope velmi dobře, když ho odvezeš z a do Brandýsa. Věci, které zůstaly u mne, ti pošlu po synkovi v sobotu. Než jsem šel za doktorama, tak jsem ještě podal žádost o kolaudaci protlaku pod dráhou a doplnil větší část toho, co chybí u 62 Husova nedaniny (alias 1414 a okolí), zbytek doplním jakmile přijde.

Je to vlastně dobrá zpráva : nebudu se s nikým hádat a máte mne přes zimu tam, kde jste mne chtěli mít - v projektových pracech (a zbytku účta) :-D
  • 0

tencl

Reputace: 101

Re: Půldovolená

Příspěvekod samson » pát 30. říj 2015 16:40:02

Tys byl dycky "srdcař" :-)
Tak se dej pořádně do kupy.
A na jaře "zaseješ" ?

https://youtu.be/4AvR4oisrAY
  • 0

Samson
samson