node Nehvizdy

Re: posta nehvizdy- vymena karty

Příspěvekod SoukenkaP » čtv 22. led 2009 16:16:37

honyo napsal(a):
Je potreba vymenit wifi kartu v routeru na bytovce. Nefunguje zalozni spoj do nehvizd a posta jede po zaloze pres nadrazi. Melo by stacit jen vymenit kartu. Bud je ve skladu nebo mam jednu doma. Mate nekdo cas?

Nevim komu je adresovana vyzva ohledne casu, ale ja mam cas pristi tyden nebo v nedeli vecer.Ale vubec nevim jak na to(nevim kde to je, jak se k tomu dostanu atd).Ale rad bych zacal s pomoci, ale bojim se abych neudelal vice skody nez uzitku.
  • 0

SoukenkaP

Reputace: 0

Re: posta nehvizdy- vymena karty

Příspěvekod milanp » čtv 22. led 2009 19:52:56

honyo napsal(a):
Je potreba vymenit wifi kartu v routeru na bytovce. Nefunguje zalozni spoj do nehvizd a posta jede po zaloze pres nadrazi. Melo by stacit jen vymenit kartu. Bud je ve skladu nebo mam jednu doma. Mate nekdo cas?

Kdyz tak mi dej vedet pres icq kdy se pro ni muzu stavit. Taky nevim presne o jakou kartu jde, ale kdyz tak by byla u me doma, pokud by se do toho pres vikend nekdo pustil, prip. rad pomuzu.
  • 0

milanp

2xRe: posta nehvizdy- vymena karty

Příspěvekod SoukenkaP » čtv 22. led 2009 20:00:15

milanp napsal(a):
honyo napsal(a):

Kdyz tak mi dej vedet pres icq kdy se pro ni muzu stavit. Taky nevim presne o jakou kartu jde, ale kdyz tak by byla u me doma, pokud by se do toho pres vikend nekdo pustil, prip. rad pomuzu.

Ahoj,nabizim pomoc.Mohu v nedeli kolem 17 hod.Kdyz mi nekdo pomuze,tak priste uz to zvladnu.ICQ nemam.
  • 0

SoukenkaP

nehvizdy nove sektory 5Ghz

Příspěvekod honyo » úte 11. srp 2009 16:07:15

V nehvizdech je moznost se pripojit na nove sektory na 5Ghz. Doporucena zarizeni viz odkaz.

* UBNT: NanoStation5 Loco - http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1267
* UBNT: NanoStation5 http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=965
* UBNT: EapStation - http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1327
* UBNT: GentleStation - http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1295
* UBNT: Bullet5 - http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=1270
  • 0

honyo

Reputace: 1

Re: nehvizdy nove sektory 5Ghz

Příspěvekod jake » úte 11. srp 2009 16:12:41

A už to opravdu pujde kdyz mi to tady tak pekne nabizis? :)
  • 0

jake

2xRe: nehvizdy nove sektory 5Ghz

Příspěvekod honyo » úte 11. srp 2009 16:26:00

jake napsal(a):
A už to opravdu pujde kdyz mi to tady tak pekne nabizis? :)

Na nove loco to jede bez problemu. Zkus jeste firmware u tebe. nebo koukni na toho mikrotika, zda se ti to tam pripoji nebo ne.
  • 0

honyo

nehvizdy- nefunkcni routery

Příspěvekod honyo » pon 28. čer 2010 11:35:55

V lokalite nefunguji 2 routery posta a nehwest.

Jak jiz bylo avizovano, nemam cas se o routery starat, takze nejsem schopen je opravovat. Ani nevim v lokalite o nikom kdo by se na to mohl podivat.
  • 0

honyo

Re: nehvizdy- nefunkcni routery

Příspěvekod jake » pon 28. čer 2010 13:09:30

Bohuzel je to tak. Ja ted v Nehvizdech ani pomalu nebydlim a z druhy strany Prahy nedokazu pomoct, coz delam vzdycky kdyz tam jsem i kdyz se mi ani nechce, protoze kazdej umi jen rvat po telefonu a nic proto neudela (i kdyz existuji vyjimky, jako clovek, kterej je tak zoufalej ze je ochotnej si me pres prahu privezt a zase me odvezt).

Posta byla kdysi predelana a ja od te doby nevim co tam bezi, jak to bezi a proc to bezi. Tudiz ani kdyz tam jsem, nedokazu najit problem, protoze se v ty motanici nevyznam:) Nehwest je posledni dobou bezproblemovej, jen kdyz je delsi vypadek proudu tak nestaci UPS a pak uz pc nenajede. Coz je i aktualni pripad. Bohuzel jsem pryc a odtud ho opravdu nemuzu dojit nahodit.
  • 0

jake

2xRe: nehvizdy- nefunkcni routery

Příspěvekod SoukenkaP » pon 28. čer 2010 14:41:20

jake napsal(a):
Bohuzel je to tak. Ja ted v Nehvizdech ani pomalu nebydlim a z druhy strany Prahy nedokazu pomoct, coz delam vzdycky kdyz tam jsem i kdyz se mi ani nechce, protoze kazdej umi jen rvat po telefonu a nic proto neudela (i kdyz existuji vyjimky, jako clovek, kterej je tak zoufalej ze je ochotnej si me pres prahu privezt a zase me odvezt).

Posta byla kdysi predelana a ja od te doby nevim co tam bezi, jak to bezi a proc to bezi. Tudiz ani kdyz tam jsem, nedokazu najit problem, protoze se v ty motanici nevyznam:) Nehwest je posledni dobou bezproblemovej, jen kdyz je delsi vypadek proudu tak nestaci UPS a pak uz pc nenajede. Coz je i aktualni pripad. Bohuzel jsem pryc a odtud ho opravdu nemuzu dojit nahodit.

Je pravda,ze Nehwest posledni dobou byl OK. Nyni ovsem jiz nekolik dni net nebezi a ja jsem mimo republiku a rodice,kteri hlidaji barak jsou bez netu.Jakym zpusobem se mohu dopracovat k tomu,ze bych byl schopen takove vypadky sam umet vyresit? Bohuzel nevim,kdo to nehvizdech resi,ale vzdy kdyz k takovemu vypadku doslo,tak to nejelo max den a pak to nekdo nahodil.petr.
  • 0

SoukenkaP

zrušení node Pošta

Příspěvekod honyo » pát 09. črc 2010 15:24:22

Nejspíše se bude rušit node Pošta Nehvizdy, již měsíc nefunguje.
* potřebuje reinstalaci zařízení, nastavení...- ja na to čas nemám a nikdo jiný také moc ne, zda víte o nějaká firmě/ člověk který by se o to postaral sem sním
* doporučuji všem přejít k Ujezdnetu nebo Ufonu - za stejné penize jim to alespoň pojede
* odpojí se asi 5 členů a kamera Nehvizdy
* materiál co je czela.netu tak se snad dostane do skladu, ale většina věcí byla Nehvizd

příspěvek upravil honyo: 09.07.2010 15:25:22
  • 0

honyo

PředchozíDalší

Zpět na Vlákna jednotlivých node