node Zaluzi

node Zaluzi

Příspěvekod honyo » čtv 31. bře 2005 16:41:09

http://zaluzi.czela.net

Aktualne se diskutuje o moznosti prilozeni chranicky do nove budovane plynove pripojky.
Ja osobne bych pockal az na pristi roky kdy bude mesto budovat kanalizaci. Bude se tim rovnou resit propojeni do Celakovic.

příspěvek upravil honyo: 31.03.2005 16:47:00
  • 0

honyo

Reputace: 1

ZALUZI macguard nasazen

Příspěvekod honyo » čtv 31. bře 2005 16:42:18

komu to nejede at se mi ozve
  • 0

honyo

Re: node Zaluzi

Příspěvekod borys.borys » ned 15. čer 2008 0:14:37

Kdybych mohl něco udělat pro to, aby k nam vedla optika - rád přiložím ruku k dílu :)
  • 0

borys.borys

Reputace: 0

2xRe: node Zaluzi

Příspěvekod samson » ned 15. čer 2008 10:00:59

borys.borys napsal(a):
Kdybych mohl něco udělat pro to, aby k nam vedla optika - rád přiložím ruku k dílu :)

Super ... sleduj, kdy bude sezení optické komise, dojdi tam a dohodni se ... tam ti řeknou co to obnáší ...
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

3xRe: node Zaluzi

Příspěvekod borys.borys » ned 15. čer 2008 10:39:00

Tady se stejně asi musí počkat než nám budou dělat tu kanalizaci ne ?
  • 0

borys.borys

nefunkcni patroni zaluzi

Příspěvekod honyo » sob 04. říj 2008 7:15:27

Timto zadam dbadmina o zmenu patronstvi u vsech lidi pripojenych na node Zaluzi na me ( id: 1137). Dale zadam radu o zruseni slevy pro patrona divid, priznanou zari 2008. Patron nepredal sve lidi ve stavu dle podminek czela.netu. Polovina lidi nefunguje nema korektne nastavene adresy v netadminu a nekteri nemaji ani prihlasku. Soucasny stav zabere minimalne x hodin prace navic, kterou samozrejmne nikdo neoceni. O sireni pomluv a dezinformaci se radeji nevyjadruji.

Samson napsal(a):
Dle pravopisu soudím o nízkém věku (to nymyslím ve zlém ... na vině je naše školství). Tedy ti vysvětlím pár věcí:
- pasivní a aktivní člen není název ... je to fakt ... někdo je aktivní, někdo je pasivní.
- Nevím co jsme zkazili ? Vyjma velkého problému s hlavním pojítkem, který jsme řešili co nám síly stačily nevím o ničem co by mohlo členy tak štvát, že se rozhodnout být pasivními.
- To že jsem napsal že mám manželku a dvě děti znamenalo, že mám určitě méně volného času než ty, který (jak jsem pochopil z příspěvků) rodinu ještě nemáš. I přes změnu zaměstnání (dojíždím do Prahy a vracím se obvykle pozdě) se mi podařilo dokončit projekt optiky do kotelny Učiliště na kterou jsem napojený. Přečti si vlákno: http://www.czela.net/forum/showthread.php?threadid=1401&postid=42500#42500
- V záluží je myslím admin Honyo ... kdyby tam byly problémy vím, že by je ihned vyřešil. Máte tam 5GHz spoj z nádraží. Pokud máš nějaké místní problémy tak je sem zkus napsat a popsat.
- Tvůj nápad s fórem zde již několik let funguje ... každý má právo sem napsat (slušně) co si myslí a každý má právo dávat návrhy jak to zlepšit.
- Všeobecné referendum jsi si mohl vyzkoušet třeba na Valné Hromadě, ale tam jsi asi nebyl že ... ;)

příspěvek upravil Samson: 21.09.2008 01:02:48

Dle tvých argumentů na můj pravopis, kde mě to ujelo ( což se stane ) je vidět, že ti docházejí pádné argumenty na to co jsem ti napsal ( nic proti tobě ) To že všeobecné fórum již existuje je sice hezké ale já jsem psal o všeobecném referendu - trošku něco jiného. To že píšeš, že si někteří vybrali být pasivní je jejich věc a myslím si, že i vím proč. Referendem jsem myslel vytvořit hlasovací " banner " na úvodní stránce Czela netu, kde bych uvedl, řekněme 5 otázek co všechno by se s Czelanetem dalo udělat pro jeho zlepšení a tím by dostali šanci hlasovat i lidi, kteří mají ještě "méně" času jak ty nebo já a mohli z tepla domova v klidu hlasovat. Je absolutně nemožné na jakékoliv sdružení či poradu dostat lidi co o to mají zájem včetně mě v jeden den v dané časové rozmezí. Navíc i kdybych docházel pravidelně na vaše porady, jakou bych měl zhruba jako teď už pasivní člen šanci dostat lepší podmínky pro internetové připojení ( pro všechny v obci )za podpory Honya ( admin ), ketrý mě napsal toto

> Od: Honyo mobile
> Předmět: RE: Žádost
> Datum: 10.9.2008 05:23:14
> ----------------------------------------
> Vazeni panove a damy,
>
> Slevu za patrona dostal. Hodiny za pomoc mimo node nedostal. Delal to i pro
> sebe, takze jsem predpokladal, ze je rad ze pomuze.
> Patron si ma rict lidem za pripojeni, urcite o tom vi.
> Je preci cest pomahat ve sdruzeni, zadne dalsi odmenovani neni v teto chvili
> mozne.
>
> H.

příspěvek upravil honyo: 04.10.2008 07:39:53
  • 0

honyo

Re: nefunkcni patroni zaluzi

Příspěvekod divad » ned 05. říj 2008 15:57:10

Honzo s těmahle kecama di do pr...e !!! Stal se z tebe pěkně podlej had ! Každýho jsem nastavil správně, že se v tom někdo hrabe a mění si to podle svého uvážení, za to já nemůžu. Fungovalo to rok a půl bez problému .. a až teď to přestalo fungovat asi 3 lidem ? Najednou ? A můžu za to já ? KAŽDÉMU to šlo ! Posledních 14 dnů, kdy jsem zrušil svoji "funkci patrona" a všem jsem to oznámil, tak se ti stížnosti začínají sypat na hlavu ? Jak je to možné ? Vždyť si mě tvrdil, že u nás je vše OUUUKEJ !! AHA ? Prosimtě buď té lásky a hraj féér. Je to trapné a ubohé. Můj soused tě pře 3ma nedělema v půl jedenácté večer žádal o pomoc a prej si ho pěkně odpálkoval. Takže jsem to sním nakonec řešil zase já. PROSÍM !!! Ušetři mě řečí, že tě někdo pomlouval. Jak jsem psal na Czela, nechávám kompletní starost na tobě a tudíž, každého koho potkám a jedná se o Czelanet ... automaticky vyslovuji tvoje jméno. Jsi to ty kdo za to zodpovídá, jsi to ty kdo za to má výhody a jsi to ty kdo může za tuto situaci. To, že jsem " patrona " vzal na sebe a chtěl jsem se o to starat, byla moje ...dobrovolná.... volba ... nicméně podepsané to nikde nemám. Můžu tě ujistit, jestli se budu dále dočítat nějaké takovéto naprosto smyšlené věci...týkající se mojí osoby, tak si o tom vážně promluvíme. S pozdravem David

příspěvek upravil divad: 05.10.2008 15:57:43
  • 0

divad

2xRe: nefunkcni patroni zaluzi

Příspěvekod honyo » ned 05. říj 2008 21:12:24

divad napsal(a):
Honzo s těmahle kecama di do pr...e !!! Stal se z tebe pěkně podlej had ! Každýho jsem nastavil správně, že se v tom někdo hrabe a mění si to podle svého uvážení, za to já nemůžu. Fungovalo to rok a půl bez problému .. a až teď to přestalo fungovat asi 3 lidem ? Najednou ? A můžu za to já ? KAŽDÉMU to šlo ! Posledních 14 dnů, kdy jsem zrušil svoji "funkci patrona" a všem jsem to oznámil, tak se ti stížnosti začínají sypat na hlavu ? Jak je to možné ? Vždyť si mě tvrdil, že u nás je vše OUUUKEJ !! AHA ? Prosimtě buď té lásky a hraj féér. Je to trapné a ubohé. Můj soused tě pře 3ma nedělema v půl jedenácté večer žádal o pomoc a prej si ho pěkně odpálkoval. Takže jsem to sním nakonec řešil zase já. PROSÍM !!! Ušetři mě řečí, že tě někdo pomlouval. Jak jsem psal na Czela, nechávám kompletní starost na tobě a tudíž, každého koho potkám a jedná se o Czelanet ... automaticky vyslovuji tvoje jméno. Jsi to ty kdo za to zodpovídá, jsi to ty kdo za to má výhody a jsi to ty kdo může za tuto situaci. To, že jsem " patrona " vzal na sebe a chtěl jsem se o to starat, byla moje ...dobrovolná.... volba ... nicméně podepsané to nikde nemám. Můžu tě ujistit, jestli se budu dále dočítat nějaké takovéto naprosto smyšlené věci...týkající se mojí osoby, tak si o tom vážně promluvíme. S pozdravem David

příspěvek upravil divad: 05.10.2008 15:57:43

Vse je OK. Zacal fungovat macguard. Takze lidi pripojeni jsou, ale nefunguje jim net, to asi poznaji ze vidi stranku kde si co maji zkontrolovat. Ze kontrola macguard nefungovala, jsem docela porusoval sve povinosti. Ze si svou praci nekdo nedodelal, ja nemuzu.

Jsou to bludy, sousedovi to nefungovalo, protoze nema zadane udeje v netadminu, takze kdyz jsem ho vypnul, tak jel. Me osobne nikdo nepomlouva, ale sdruzeni v kterem se clenim. Ale to je jedno. Takze zadam vsechny co jim to v zaluzi nejde, at mi daji vedet. Nejlepe sem nebo treba na mail. nejak to poresime.
  • 0

honyo

4xRe: nefunkcni patroni zaluzi

Příspěvekod divad » ned 05. říj 2008 22:35:56

Nevím, já jsem to takto nechtěl. Přijde mě to jako částečné vykořisťování a tenhle internet je prostě nekonečný kruh, který skrývá spousty chyb a nedokonalostí, který musí někdo řešit. Z prvu jsem to byl já, kdo to chtěl dělat .. ale být 24 hodin v pohotovosti za 0kč ( hlavně se neusmívejte nad tím, že to někdo z vás dělá pro potěšení, kdyby ano, tak cena bude mnohem nižší) Z mé strany bylo vše OK. Vždy když jsem internet předával, tak byl funkční a nikdo si nestěžoval ... takže silně pochybuji o tom, že najednou vyplavali nějaké špatné nastavení routeru apod. 1 rok vše ok a posledních 14 dnu kdy jsem to pověsil na hřebik je problém ? TO NE ?! V poslední řadě, určitě nechci aby si z toho měl nějaké problémy ... ale neházej to na mě .. spíš by si měl ocenit, že ti stím vůbec někdo pomohl.
  • 0

divad

5xRe: nefunkcni patroni zaluzi

Příspěvekod honyo » ned 05. říj 2008 22:54:23

Diky za spolupraci. Ocenuji snahu a odvahu.

Odmeny v ramci patronovani rada rozdavala.
  • 0

honyo

Další

Zpět na Vlákna jednotlivých node