Stránka 1 z 1

Node Cihelna

PříspěvekNapsal: pon 05. dub 2021 13:16:03
od turinsky
V sobotu 3. dubna 2021 jsme spustili nový uzel Cihelna. Antény jsou na vile Zálužská 23 a kromě Wifi sektorů a železa pro stožár pochází vybavení z výzisku v rámci rotace hardware. Pomocí WiFi pokryje oblast od vily k jihu, jak na straně ke trati, tak na straně k poli. Do budoucna zde vznikne základ pro optický rozvod v celé lokalitě.

Re: Node Cihelna

PříspěvekNapsal: stř 07. dub 2021 11:12:56
od daman
Akce se mi líbila, bylo to od A do Z - od instalace prostupu střechou přes stožáry a železo až po instalaci síťových prvků a ladění mikrovlnného spoje. A hlavně ve spolkovém duchu, majitel objektu pomáhal, prostě paráda :ugeek:

Re: Node Cihelna

PříspěvekNapsal: sob 17. dub 2021 14:47:01
od daman
Dnes jsme s Milanem M. a Hookem dotáhli mikrotrubičky na pár zahrad.

Vypadá to dobře, díky Matějovi, Satahovi a Pepovi, že to při pokládce dobře připravili, fotky byly naprosto přesné, stačilo jen kopnout a smotek byl na světě.

Zdá se, že to už umíme :mrgreen: Nekonalo se žádné tápání, ani hledání, takže v 13h už bylo hotovo a mohli jsme domů na oběd.

Cihelna svítí a jede!

PříspěvekNapsal: čtv 15. črc 2021 15:53:55
od daman
Takový akce mám rád. Co původně vzniklo jako nadšenecký projekt jednoho člena, co chtěl dobré připojení a nabídl svou střechu i pro ostatní, tak se posunulo do optického spektra a už svítíme!

S Milanem jsme lezli po střechách, Matěj se Satahem, Pepou a druhým Milanem tahali, s Hookem jsme dělali přípojky. Dnes jsme zapojili OLT switch a Matěj aktuálně zapnul dvě ONU u nových členů doma.

Slavíme tedy finále grande!

Díky výše jmenovaným, díky místním Cihelňákům a večer si bouchneme šampáňo. Netu zdar! :lol: