node Tarot

Re: node Tarot

Příspěvekod samson » stř 02. zář 2015 11:09:54

tencl píše:Neměl jsi uzel/smotek na začátku provázku moc malý ?

Už se nepoužívá polystyrenová kulička ? :O
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Příspěvekod tencl » stř 02. zář 2015 11:20:04

Na krátké vzdálenosti je víc po ruce elektrikářská lepící páska zamotaná s provázkem tak, aby smotek zaplnil asi 3/4 průřezu trubky.
  • 0

tencl

Reputace: 101

Příspěvekod tencl » pon 23. lis 2015 17:37:59

Územní řízení zahájeno. Proti paní Pokorné nemohu říct ani slovo, dělá to hodně poctivě a detailně. V našem projektu žádný skrytý podfuk není, ale je dost projektantských firem, které je běžně dělají. Proto ten její obezřetný postup chápu, i když mi bere elán nedůvěra a zbytečné práce. Nyní bude oznámení viset 15 dní na úřední desce, pak jsou možné připomínky, tedy územní rozhodnutí bude nejdříve koncem roku, když bude vše v pořádku. Připojení 1414 na optiku Matěj připravoval na letošek, jestli to opravdu bude dělat, bude to určitě rychlá akce při nějaké plusové teplotě a bude potřebovat pomocníky - a nebo to bude až na jaře.

062_stavebni_urad_uzemni_rozhodnuti_zahajeni_rizeni_00.jpg
062_stavebni_urad_uzemni_rozhodnuti_zahajeni_rizeni_00.jpg (150.12 KiB) Zobrazeno 3613 krát

062_stavebni_urad_uzemni_rozhodnuti_zahajeni_rizeni_01.jpg
062_stavebni_urad_uzemni_rozhodnuti_zahajeni_rizeni_01.jpg (125.28 KiB) Zobrazeno 3613 krát

062_stavebni_urad_uzemni_rozhodnuti_zahajeni_rizeni_02.jpg
062_stavebni_urad_uzemni_rozhodnuti_zahajeni_rizeni_02.jpg (54.26 KiB) Zobrazeno 3613 krát
  • 2

tencl

Příspěvekod Falcon » úte 24. lis 2015 7:26:12

Pěkné, ale hned první řádek žadatele je na přepsání.
"o.s." (přitom v rozdělovníku má správně z.s.) a jména radních "Milda Dvořák,... Kunžílek,..."
Pokud by do toho někdo hodně rýpal, tak to bude možné zpochybnit.
Jde to nechat opravit? Tzn. z.s. v názvu a radní dle aktuálního stavu, nebo alespoń dle stavu v rejstříku.
  • 0

Falcon

Reputace: 5

Příspěvekod tencl » úte 24. lis 2015 7:48:35

Ano, první řádek není správně. Vzniklo to tak, že paní Pokorná nám chtěla ušetřit čas a v návalu práce aby nezdržovala opsala údaje ze smlouvy z roku tuším 2008. Touhle smlouvou jsem jako Z-projekt dostal od czely plnou moc a tehdy bylo složení rady takové. Zahájení řízení je vedeno vůči subjektu, kterého charakterizuje jeho IČ a vůči investičnímu záměru, který je správně. Jestli je něco důležité, tak budoucí územní rozhodnutí, kde to už musí být správně (přinesu výpis z rejstříku). U Kužela jde o překlep, ale ten není žádný ješita aby se domáhal opravy, tak jsem to taky nechal být. Nech si vystavit u rady plnou moc, objednej se u paní Pokorné, a podej písemnou žádost o opravu, mne ta chyba nevadí.

Vidíš, a já si myslel, že zrovna ty a Samson budete mít radost, že se povedlo s něčím pohnout, já tu radost uvidím a bude mne motivovat do další práce. Koukám s překvapením, že máš zcela jiné pocity - nebojíš se až příliš ?
  • 0

tencl

Příspěvekod samson » úte 24. lis 2015 7:53:12

tencl píše:Vidíš, a já si myslel, že zrovna ty a Samson budete mít radost, že se povedlo s něčím pohnout, já tu radost uvidím a bude mne motivovat do další práce. Koukám s překvapením, že máš zcela jiné pocity - nebojíš se až příliš ?

Já samozřejmě radost mám ... proto jsem ti poslal připomínky jen do mailu, abych zde nekazil pozitivní ohlasy :-)

Když už zmiňuješ MěÚ ... tak je to tuším dva roky co tam leží naše žádost ohledně náměstí a CMC ???
  • 0

Samson
samson

Příspěvekod tencl » úte 24. lis 2015 8:00:04

je dobře, když jsou pocity dobře viditelné a není třeba je hledat v prázdnu mezi dvěma řádky různých strachů :-D

Ano, vrt náměstí leží asi dva roky u paní Klaudové a neumím s tím hnout, nejsem v tom dobrej, nerad otravuju. Matěj agendu s paní Klaudovou převzal ode mne když to k ničemu nevedlo, a dokázal velmi rychle se s ní domluvit na přípravě smlouvy k projektu 62. Smlouva s městem nám chybí právě k tomuto čerstvě zahájenému rozhodnutí jako poslední doklad. Měla by to projednat rada města tento týden, smekám nad Matějem klobouk. Myslím že dokáže získat názor města i na to náměstí, víc nás pálila stavba 62, protože zahrnuje řešení do čp 1414.
  • 0

tencl

Příspěvekod samson » úte 24. lis 2015 8:07:38

tencl píše:je dobře, když jsou pocity dobře viditelné a není třeba je hledat v prázdnu mezi dvěma řádky různých strachů :-D

Někdo má strach z neplatného dokumentu, jiný zase ze zrušení ručních zásahů do databáze. Každý máme něco ;)
  • 0

Samson
samson

Příspěvekod tencl » úte 24. lis 2015 8:14:05

Někdo má strach z neplatného dokumentu, jiný zase ze zrušení ručních zásahů do databáze. Každý máme něco ;)

Přesně. Zbytečné strachy, které jen druhé otravují, brzdí a demotivují, dělám to občas bohužel taky. Hledám, co je ve mne blbě, ale nevím si zatím rady.
  • 0

tencl

Příspěvekod Falcon » úte 24. lis 2015 8:19:18

tencl píše:Vidíš, a já si myslel, že zrovna ty a Samson budete mít radost, že se povedlo s něčím pohnout, já tu radost uvidím a bude mne motivovat do další práce. Koukám s překvapením, že máš zcela jiné pocity - nebojíš se až příliš ?

Radost pochopitelně mám. Daří se postupně realizovat věc, která před několika lety patřila ještě do sféry sci-fi. O to větší mám obavy, aby veškeré úsilí, které jste do toho vložili, nepřišlo vniveč díky byrokratické chybě, nebo "byrokratické chybě".
  • 0

Falcon

Reputace: 5

PředchozíDalší

Zpět na Vlákna jednotlivých node