Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor Port, nový router Diamant, nový router CMC

diskuse k jednotlivým akcím

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor Port, nový router

Příspěvekod Stip » čtv 16. úno 2006 15:59:37

Thunder.m napsal(a):
Stip napsal(a):
Thunder.m napsal(a):
2 sektorové antény pro Port už tu jsou, jedná se o Maxrad 18dB.

Jak mají antény řešeny uchycení?

Můžeš si je klidně dnes u mě vyzvednout :) Jsou ještě zabalené, ale chtějí jestli se nepletu trošku větší průměr, asi 3cm až 6cm.

Zastavil bych se. Snad ještě najdu, kde bydlíš. Budeš doma kolem půl osmé?
  • 0

Stip

Reputace: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor Port, nový ro

Příspěvekod thunder.m » čtv 16. úno 2006 16:19:59

Stip napsal(a):
Thunder.m napsal(a):
Stip napsal(a):
Thunder.m napsal(a):
2 sektorové antény pro Port už tu jsou, jedná se o Maxrad 18dB.

Jak mají antény řešeny uchycení?

Můžeš si je klidně dnes u mě vyzvednout :) Jsou ještě zabalené, ale chtějí jestli se nepletu trošku větší průměr, asi 3cm až 6cm.

Zastavil bych se. Snad ještě najdu, kde bydlíš. Budeš doma kolem půl osmé?

http://www.czela.net/map/index.php?nodeid=10

Tu dobu nemohu slíbit na 100%, zkus to :)
  • 0

thunder.m

Reputace: 5

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor Port, nov

Příspěvekod thunder.m » pát 17. úno 2006 22:31:38

Jsou tu další věci, bohužel ne vše, protože v I4 už nemají další karty CM9. Jsou tu držáky na antény, jeden peerový spoj (komplet), kabeláž. Router přijde v pondělí, v úterý dorazí i zbytek z I4, pak už jen sjet do Toušeně a je tu už vše pro akci. Očekával jsem že to půjde trošku svižněji :(
  • 0

thunder.m

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor Port,

Příspěvekod thunder.m » čtv 23. úno 2006 21:44:01

Thunder.m napsal(a):
Jsou tu další věci, bohužel ne vše, protože v I4 už nemají další karty CM9. Jsou tu držáky na antény, jeden peerový spoj (komplet), kabeláž. Router přijde v pondělí, v úterý dorazí i zbytek z I4, pak už jen sjet do Toušeně a je tu už vše pro akci. Očekával jsem že to půjde trošku svižněji :(

Zítra od 10 ráno začneme pomalu pracovat na této velké akci, už zbývají dokoupit, nebo sehnat jen drobnosti. Pokud tedy máte zájem pomoci, pak to pište sem, na mail, nebo na můj tel.

Začínám montovat na CMC.
  • 0

thunder.m

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor P

Příspěvekod samson » čtv 23. úno 2006 21:57:22

Thunder.m napsal(a):
Thunder.m napsal(a):

Zítra od 10 ráno začneme pomalu pracovat na této velké akci, už zbývají dokoupit, nebo sehnat jen drobnosti. Pokud tedy máte zájem pomoci, pak to pište sem, na mail, nebo na můj tel.

Začínám montovat na CMC.

Já bych měl čas až v neděli. Tak pokud bude potřeba podrž dones utáhni tak dej vědět.... :-)
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sektor P

Příspěvekod Stip » čtv 23. úno 2006 21:58:18

Bohužel se vrátím do Čelákovic asi až v neděli. Potom počítám, že začnu dělat antény na AP PORT. Mirku proběhla tu někde nějaká zpráva o vyřazených PC za 1,-Kč. Nehodilo by se na PORT jedno?
  • 0

Stip

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sekt

Příspěvekod samson » čtv 23. úno 2006 22:01:18

Stip napsal(a):
Bohužel se vrátím do Čelákovic asi až v neděli. Potom počítám, že začnu dělat antény na AP PORT. Mirku proběhla tu někde nějaká zpráva o vyřazených PC za 1,-Kč. Nehodilo by se na PORT jedno?

Hehe to mi dejte kdyžtak vědět.... to jsem nepostřehl, potřeboval bych jedno tréningové PC :-)
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant,

Příspěvekod Stip » čtv 23. úno 2006 22:04:15

Informace o počítačích od Robo Mitky by měla být u Mikaela. Je to však nabídka jen pro neziskové organizace.
  • 0

Stip

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant, sekt

Příspěvekod kacula » čtv 23. úno 2006 22:05:49

Nejsem na tom časově moc nejlépe, ale jsem připojen přes Nedaniny a když bych se trefil nějakým volnem mohl bych pomoci.
  • 0

kacula

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Akce: Peer Nedaniny, Port, Diamant,

Příspěvekod SM1TH » čtv 23. úno 2006 22:35:56

Tak tenhle vikend to mam s casem taky slozitjsi, takze jako Samson vcetne pracovnich povinnosti. Jestli budete v nedeli neco potrebovat tak dejte vedet (mail, forum).
  • 0

SM1TH

PředchozíDalší

Zpět na Akce v síti