POZOR - změna placení příspěvků do czela.netu

Diskuse o potřebném železe, jeho cenách, použitelnosti ...

POZOR - změna placení příspěvků do czela.netu

Příspěvekod kjegel » úte 01. zář 2015 12:18:23

Od září 2015 se na základě rozhodnutí Valné Hromady mění způsob placení členských příspěvků czela.netu.

Členské příspěvky se budou platit měsíčně, vždy od 1. do 15. dne v měsíci. Zároveň máme od září nový účet:

- NOVÉ číslo účtu: 2600392940/2010 (Fio banka)
- Variabilní symbol zůstává stejný (najdeš ho v Netadminu, případně v uvítacím e-mailu)
- částka 350 Kč,-

Doporučujeme nastavit si na platby v bance trvalý příkaz k úhradě nejdéle do 12.tého dne v měsíci. Platba musí být 15. v měsíci na účtu spolku. Poté může následovat automatické pozastavení členství a zablokování přístupu na internet!

Pokud jsi platil vždy v polovině čtvrtletí, naposledy tedy v srpnu, máš už zaplacen příspěvek na září 2015. První platba novým způsobem tedy bude až v říjnu - do 15. 10. 2015 je potřeba zaplatit 350 Kč.

Pokud chceš raději zaplatit více příspěvků najednou, můžeš zaplatit dopředu - důležitý je správný variabilní symbol. Všechny poslané peníze se ti připíšou na tvůj účet v czela.netu a každý měsíc z nich pak odečteme 350 Kč.

Ke změněně způsobu placení dochází na základě rozhodnutí Valné hromady z 30. 4. 2015. Současný účet u Raiffeisen banky zůstane ještě nějakou dobu aktivní, takže případné platby zaslané na starý účet zatím budou zpracovány. Přesto důrazně doporučujeme předělat platby rovnou na účet nový.

Pozn.: Dnes (1.9.2015) odešel automatický e-mail ze systému se špatnými daty. Ten prosím totálně ignorujte.
kjegel

Reputace: 7

Re: POZOR - změna placení příspěvků do czela.netu

Příspěvekod la_da » pát 06. lis 2015 18:29:48

Je tady někdo, kdo má přístup k financím u mého účtu? Platím pravidelně, ale přesto mám dluh. Jak se dobrat správného nebo nesprávného stavu? Dostal jsem několik meilů, které byly zase rušeny a následovaly další s jinýma instrukcema. Tak jsem z toho jelen. Prosím o pomoc.
la_da

Reputace: 0

Zpět na Hardware