IPTV

Re: IPTV

Příspěvekod samson » pon 21. led 2019 9:36:19

vlasten píše:kanály Novy jen na set top boxech. Dokoupit tuším kvůli licenčním podmínkám Novy to nejde.

Doplním ... ještě běží všechny programy Novy na chytré TV s aplikací sledovaniTV. V souvislosti s licenčními podmínkami jak na STB tak na smartTV běží jen lineární vysílání. Nelze nahrávat a pouštět zpětně a nelze to dokoupit.
Co se týče HD - všechny programy dostupné v HD kvalitě jsou ve sledováníTV v HD kvalitě. Nevím jak to bude po přechodu na DVBT2. Komerční stanice nebudou pouštět do pozemního sledování HD kvalitu.
Samson
samson

Reputace: 12

Příspěvekod Kaba » pon 13. kvě 2019 10:37:46

Chci se zeptat, jestli není možné nějak vyjednat se sledovatnitv.cz, aby přidali možnost zakoupení balíčku kanálů Novy přes Czela.net. Sledování TV přes internet.

Abych si to mohl dokoupit.

Na podpoře sledovanitv.cz mi řekli, že si to dokoupit můžu, ale musel bych to sledovat/být přihlášen mimo síť czela.net. V rámci sítě czela.net to prý nejde.
Kaba

Reputace: 0

Příspěvekod samson » pon 13. kvě 2019 11:35:44

Kaba píše:.......Na podpoře sledovanitv.cz mi řekli, že si to dokoupit můžu, ale musel bych to sledovat/být přihlášen mimo síť czela.net. V rámci sítě czela.net to prý nejde.

Je to tak. Mimo síť czela.net si můžeš koupit základní balík za 199, v kterém budeš mít i Novu. V síťi czela.net lze sledovat Novu pouze na smartTV s aplikaci sledovaniTV nebo pomocí settopboxu. Nevím jistě, jestli je to závislé na fyzickém připojení do sítě, nebo jestli si i v naší síti můžeš udělat vlastní registraci.
Vyjednat se sledovaniTV to nelze. Jsou to podmínky Novy.

Ale obecně mi přijde levnější si pořídit settopbox než platit měsíčně 199

UPD: Otestoval jsem to mimo síť czela.net. Uděláš novou registraci na jiný email než máš registraci v rámci czela.netu. Pak se dají i při připojení do sítě czela.net koupit základní balíky včetně TV Nova. Jak jsem psal ... za 199 Kč měsíčně.
Samson
samson

Příspěvekod Kaba » pon 13. kvě 2019 12:47:55

Ale hádám, že přes ten settopbox to Nova nepouští v HD rozlišení, nebo ano ?

A jaký by to musel být settopbox ? Nějaký s wifi připojením ?
Kaba

Příspěvekod samson » pon 13. kvě 2019 13:04:52

Kaba píše:Ale hádám, že přes ten settopbox to Nova nepouští v HD rozlišení, nebo ano ?

A jaký by to musel být settopbox ? Nějaký s wifi připojením ?

Ohledně HD si nejsem jistý, ale myslím, že všechno co vysílá v HD je ve sledováníTV dostupné taky v HD. Settopbox mají svůj. Stojí něco přes 2.000 Kč
stb.JPG
stb.JPG (26.66 KiB) Zobrazeno 444 krát
Samson
samson

Příspěvekod samson » pon 13. kvě 2019 13:15:50

samson píše:....Ale obecně mi přijde levnější si pořídit settopbox než platit měsíčně 199
....

Pro jistotu upozorňuji (psáno již dříve), že Nova běží na smartTV a STB, ale bez možnosti nahrávání a časového posunu. Jen "živě"
Samson
samson

Příspěvekod Kaba » pon 13. kvě 2019 13:18:58

Díky za info.

Už jsem to šoupnul přes Wi-Fi přes aplikaci SledovaniTV na Samsung TV a funguje to.

A jede to v HD rozlišení. I když tedy podle mě HD má vypadat jinak, ale v levém horním rohu je tedy napsáno Nova Action HD ;) .
Kaba

Příspěvekod samson » úte 14. kvě 2019 9:25:28

Kaba píše:A jede to v HD rozlišení. I když tedy podle mě HD má vypadat jinak, ale v levém horním rohu je tedy napsáno Nova Action HD ;) .

Mrkni do nastavení aplikace. Je tam možnost nastavit kvalitu streamu.
Samson
samson

Předchozí

Zpět na IPTV