Jak Daman s Milanem oblafli pocasi

co je na síti

Jak Daman s Milanem oblafli pocasi

Příspěvekod daman » pon 13. dub 2020 16:33:02

Aneb nehvzidská montáž 60GHz.

Nevím, čím to je, ale vždycky, když jdeme s Milanem na motáž, tak mrzne, prší, fouká aspoň Bf6 a to i když je den předtím nebo potom krásně. Tak jak takové spiknuté počasí oblafnout? Domluvili jsme se teda na pondělí, že to stejně není koleda, takže nemusíme dávat asi 80x po kalíšku, po čemž se na střechy chodí špatně. Ale takhle cajk.

A jakmile bylo datum domluvený, tak jsme si v šifře napsali, že to posuneme o den, doufajíce, že počasí naši šifru nerozluští.

V vidíte. Včera, když jsme oficiálně montovat neměli, bylo krásně. Dnes, na den montáže, zima, déšť a vítr! LOL :lol:

Každopádně, když jsme odcházeli, signál byl mezi 90 a 100%, RSSI -50dB a PHY 2,3Gbit.
  • 1

daman

Reputace: 97

Re: Jak Daman s Milanem oblafli pocasi

Příspěvekod daman » pon 11. kvě 2020 8:12:52

Bylo to sice už před více než týdnem, ale nedostal jsem zatím v klidu k PC ke zpracování zážitku. Vzpomínáte si, jak v neděli 3. května bylo krásné odpoledne? Den jako stvořený na doťuknutí Ceragona. Takže jsme si říkali, že počasí už nemusíme balamutit jako viz výše a můžeme si domluvit akci bez režimu utajení ;)

A vybavuje se vám, jak najednou z ničeho nic přišel poryv větru a brutální slejvák? Tak to byl Milan právě na střeše věžáku! Přečkat nejhorší poryv navázaný na stožáru, pozorovat pod sebou posunující se notebook směrem k okraji výtahové šachty, jakmile vítr povolil, běžet posbírat elektroniku, vysušit notebook, mobil, sebrat batohy a nářadí ...

Já jsem mezitím u sebe doma počítal sekundy a minuty, rozhodoval se, jestli Milanovi volat, abych ho nerušil od sbírání věcí a zároveň abych se ujistil, že tam někde nevisí hlavou dolů z výložníku ... Tak jsem radši hned sedl do auta a letěl k Penny.

Naštěstí to dopadlo dobře jako v pohádce a zbytek naladění jsme dokončili při bezvětří a v romantickém západu slunce :lol:
  • 0

daman

Reputace: 97

Zpět na Topologie a obsah sítě