Mapa

Dlouhodobé projekty, myšlenky, vize ...

Re: Mapa

Příspěvekod turinsky » pon 15. dub 2019 23:23:05

K mapě jsem skeptický a kritický, sorry jako. Mapu, která ukazovala, odkud co kam vede, jak je to rychlé, s čím je to propojené, jsme úspěšně zničili a nahradili pro mě nepoužitelnou skrumáží tlustých špendlíkových hlaviček nad mapovým podkladem. Po třech letech bez zlepšení máme skrumáž tlustých špendlíkových hlaviček nad jiným mapovým podkladem . Pro svoje choutky používám "skicu" kluků z podpory, kterou dělal Satah https://vinetu.czela.net/mapa.php. Dan zapisoval do netadmina kvůli věrohodnosti mapy každý ohyb chráničky, každou komoru, Samson se pokoušel zakreslovat vyzařovací úhly sektorových antén. Mohli byste se navzájem domluvit a vytvořit jedno řešení, které by nám reálné sloužilo?
M.

Odesláno z mého ONEPLUS A3010 pomocí Tapatalk
  • 0

turinsky

Reputace: 23

Re: Mapa

Příspěvekod Filip » úte 16. dub 2019 7:56:41

Plně s tebou souhlasím. Problém ovšem není v mapě, ale v tom, že nemáme podkladová data. Členové jsou v Netadminu, AP v dokumentaci, spoje nejsou nikde (pokud nepočítám 7 spojů, které jsou v dokumentaci), trasy chrániček má zřejmě někde offline Sixtýn, vůbec netuším, v jakém tvaru a formátu. Mám představu, jak by zdrojová data měla vypadat, aby se tam dalo evidovat všem co píšeš, výhledově bych to rád dal dohromady, aby to vše bylo online a v mapě, ale momentálně na to nemám čas. Když se toho ujme někdo jiný, budu jedině rád, a nabrífuju ho tím, co vím.
  • 0

Filip

Reputace: 13

Předchozí

Zpět na Rozvoj