Toshiba Portege R600 - oprava

Diskuse o potřebném železe, jeho cenách, použitelnosti ...

Toshiba Portege R600 - oprava

Příspěvekod Tom » pát 13. dub 2018 11:31:10

Zdravím všechny,
Mám prosbu. Používám již nějakou dobu starší (7 let) malý ntb Toshiba Portege R600 a moc mi vyhovuje. Před nějakou dobou odešlo napájení mb, tak jsem jej sehnal na ebay (firma nové již nedodává), vyměnil a skoro všechno zas chodí jako před tím. Jen webkamera není detekována a tudíž ani nefunguje. Koupil jsem i "novou" kameru, ale ani výměna nepomohla. Systém ji prostě nevidí, i když před výměnou chodila. Není to kritické, ale občas by se hodila. Nenašel by se tu někdo zdatnější v opravách hw, kdo by byl ochoten podívat se na to a pokud by to šlo, kameru zprovoznit, samozřejmě platím. Díky předem.
Tom
  • 0

Tom

Reputace: 0

Re: Toshiba Portege R600 - oprava

Příspěvekod samson » pát 13. dub 2018 14:37:25

Pokud nepomohla výměna kamery, tak může být něco odpálené na MB. Zvláště, pokud ti předtím odešlo napájení. Snad by pomohl Daman, nebo mrkni na FB "miniopravna Čelákovice"
Ale upřímě ... kup si USB kamerku :-)
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Re: Toshiba Portege R600 - oprava

Příspěvekod Tom » pát 13. dub 2018 19:20:12

Díky. Taky tuším, že problém bude jinde. Ona je to v podstatě USB kamerka, ale interní. MB měl problém s napájením, ale je tam teď jiný, tak možná došlo k porušení něčeho jinde. Zajímavé je, že usb port, který je na stejném kabelu s kamerou funguje. No nic. Zatím ji nepotřebuji tak nutně, jediná aplikace by vlastně byla skype. A tam stačí mluvit, což funguje. Když nepůjde, oželím.
Pěkný den. Tom
  • 0

Tom

Reputace: 0

Zpět na Hardware