Zrušení služeb u mujtelefon.cz

Zrušení voip služeb u mujtelefon.cz

Pro
4
100%
efffe, Filip, kjegel, mcyrin
Proti
0
Žádná hlasování
Zdržel se
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů : 4

Zrušení služeb u mujtelefon.cz

Příspěvekod efffe » pát 16. srp 2019 8:53:44

Navrhuji zrušení služby iptelefonie u společnosti MONTYHO TECHNOLOGY s.r.o. (mujtelefon.cz) z důvodu nevyužití a zavedení plateb za nevyužívaná čísla.

navrhovatel: Efffe

řešitel: Efffe a Samson
  • 0

efffe

Reputace: 7

Re: Zrušení služeb u mujtelefon.cz

Příspěvekod samson » pát 16. srp 2019 9:16:17

Zrušení je OK jen k tomu dodám pár podrobností.

- Z trunku jsou momentálně vyřazena čísla 326 550: 540 (Sixtyn), 550 (klubovna), 555 (Podpora), 560 (Micka - neaktivní) K tomu máme pod naším účtem převedené číslo PAvla Wiesera 326991712.
- Tyto čísla fungují samostatně tak bych je zatím nechal a zrušil bych vlastní trunk. Minimálně musíme počkat, až si PW převede číslo pod jiného operátora. Pak je otázka co se Sixtýnem. Jestli trvá nebo ne na tom čísle. Pokud trvá tak ať si ho také převede nějak jinam. Byl tu názor zachovat Sixtýnovi číslo v naší režii, ale v době mobilů a neomezených paušálů už je to asi naprd.
- Dále zůstává trochu otázka zda zachovat čísla na která se kdysi volalo - třeba klubovna, ale vzhledem k tomu, že jsme je leta nepoužívali tak asi nebude problém si někde vzít čísla jiná.

Dříve používaná čísla jsou zde:
https://www.czela.net/wiki/index.php/VOIP
  • 0

Samson
samson

Reputace: 12

Příspěvekod efffe » pát 16. srp 2019 9:51:35

Jj o to jde, aby jsi ihned zrušil vlastní trunk, čísla co fungují samostatně zatím nech, než si to jejich uživatelé vyřeší. S Petrem se nějak dohodnu.

Zbytek bych případně vyřešil zřízením účtu czelanetu u odorik.cz, ti mají mnohem lepší podmínky. To nechám na radu.
  • 0

efffe

Reputace: 7

Příspěvekod chmelej » úte 20. srp 2019 22:50:24

Moje číslo klidně zrušte. VoIP telefon mi umřel před lety a následně jsem zjistil že ho vlastně ani nepotřebuji, takže jsem překvapený že VoIP server pořád žije a že se ta služba platí.

Odesláno z mého HTC U11 life pomocí Tapatalk
  • 0

chmelej
Administrátor

Reputace: 2

Zpět na Návrhy ke schválení