Rada 8/2011

Z Czela.net
Přejít na: navigace, hledání

Zápis z jednání rady č. 8/2011 občanského sdružení czela.net o.s. sídlem Komenského 1645, 25088 Čelákovice konané 10.8.2011 od 17:00 na zahrádce u Bohuslavů

Vede: Jan Hataš (Naj.Satah)

Zapisuje: Pavel Mikula (Orvell)

Přítomni:

- Matěj Cyrín (Matěj)

- Petr Hájek (Samson)

- Jan Hataš (naj.satah)


Z MINULA

Obsah

Účetnictví

Ze zápisu č.7/2011 Zaurgujeme Dana. Potřebovali bychom to mít do mimořádné VH.

Dan už začal. Byly bychom radi, aby se Dan teď věnoval především účetnictví. Doporučujeme KI pozastavit výstavbu, do doby než bude hotové. Prosíme omezit výstavbu na nejnutnější věci (Husova ulice, aby nepropadlo uzemko)


Podpora

Náhradní valná hromada dne 19.3.2011 schválila záměr zřízení podpory a uložila radě, aby přednostně podporu zajistila interně, a v případě neúspěchu do konce června buď založila servisní organizaci 100% vlastněnou czela.netem nebo vypsala výběrové řízení na externí dlouhodobou podporu.

Ze zápisu č.7/2011 Cyrín zjistí jak je to s Mildou a s kartou, Samson zjistí ověření podpisů, a nutnost přítomnosti všech radní v Bance. (Když je v schváleném zápisu a nechce přístup)

Rada schválila body, pro výběrové řízení podpory

Přístup k účtu

Ze zápisu č.7/2011 Cyrín zjistí jak je to s Mildou a s kartou, Samson zjistí ověření podpisů, a nutnost přítomnosti všech radní v Bance. (Když je v schváleném zápisu a nechce přístup)

„Trvá“

Smlouva e-radnice

podepsat smouvu o spolupráci

Ze zápisu č.7/2011 Zástupce za radnici moc nekomunikuje, Matěj na komisi strategického rozvoje zjistí zájem o spoj Radnice <-> KD. Rada doporučuje KI ke zvážení upgrade optiky CMC na 1Gbit.

Na CMC je městský stožár, na který by se umístil spoj na KD. Matěj poprosí starostu, ať zaúkoluje ITáka, aby s námi začal spolupracovat.

Smlouva Jablonka

Jaký je další postup ze strany Rady?

Ze zápisu č.7/2011 Samson byl na VH NFX, Jablonka schválila 90k na propojení, Šíma navrhuje upgr. spoj na licenčním pásmu v 11Ghz, Šíma říkal že upraví smlouvu podle toho co schválili v Jablonce. Rada počítá s tím, že po technické stránce bude i nadále Milda.

S Mildou komunikovano, bylo dohodnuto, aby se spojil s Šimou.


NOVÉ

Prominutí vstupního poplatku

Vážení radní! Žádám vás o prominutí vstupního poplatku.Ve své žádosti uvádím, že údaje vedené v evidenci plateb jsou odchylné od reality..Vše se odvíjí od skutečnosti, že kvalita mojeho připojení v roce 2007 byla natolik žalostná , že jsem musel zvolit ADSL O2 s datem zprovozněním 1.1.2007. I tak jsem celý rok posílal platby na účet czelanetu s tím , že v polovině prosince 2007 jsem informoval emailem svého admina Effeho o tom , že v této sponzorské činnosti nemohu pokračovat do doby zprovoznění optického vlákna.V té době můj" sponzorský" příspěvek za téměř nefunkční a nevyužívané připojení činil 4200,-Kč. K mojemu překvapení mi za první kvartál 2008 naběhla mínusová platba a bylo mi ukončeno členství Vzhledem k okolnostem považuji za korektní aby mi czela prominula vstupní příspěvek .Očekávám , že nové připojení splní mé očekávání.

Děkuji za kladné vyřízení Ilja Tureček

  • Hlasování (3:0:0) PRO/PROTI/ZDRŹEL SE

Šéf akce: Orvell

Limit: 1000,-

Schváleno

Správce Kotelen

dneska mi volala paní z q-bytu. Docela m ito vadí volala mi minulej rok při každym výpadku a dokonce jsem je řešil a mitch dostával php. Dneska mi volala zase. Takže mitchovi php jen kdyz bude volat zenská jenom jem ua on to bdue resit... Pripadne si sezene zastup...

Mitchovi uznáváme sprácovství doteď, od srpna zaúkolujeme Matěje. Mitch je jako správce během týdne nedostupnej.

  • Hlasování (3:0:0) PRO/PROTI/ZDRŹEL SE

Schváleno

Žádost o prominutí příspěvku

Dobrý den,

vzhledem ke skutečnosti, že téměř dva měsíce nefungoval u nás doma Czela net (dle sdělení správce sítě pana Čermáka je chyba na straně Czela netu), žádám tímto o prominutí členského příspěvku do dobu 2 měsíců tj.od 15.08. do 15.10.2011. S připojením byly opravdu velké problémy a několikrát jsme toto urgovali, ovšem bezúspěšně. Po všech peripétiích, kdy jsme zvažovali i možnost jiného poskytovatele interntu, se téměř po dvou měsících pátel 29.06.2011 nakonec podařilo připojit, poté co správce sítě pan Čermák zjistil, že chyba byla na straně Czela netu. Tímto prosím o vyjádření k mé žádosti o prominutí členského příspěvku.

Děkuji

S pozdravem a přáním pěkného dne

Adéla Komínová

Po dohodě Rada schválila slevu ve výši 1.měsíčního příspěvku.

Šéf akce: Orvell

Limit: 350,-


  • Hlasování (3:0:0) PRO/PROTI/ZDRŹEL SE

Schváleno

Schváleno po webu

- Slevy ze smluv - Nehwest (id akce 1054) Hlasování: 2:0:1 (PRO/PROTI/ZDRŽEL SE) Samson se zdržel

- Doplatek RLC (id akce 1055) Hlasování: 3:0:0 (PRO/PROTI/ZDRŽEL SE)

- Navýšení akce čarodějnice 2011 (id akce 1017) Hlasování: 2:0:1 (PRO/PROTI/ZDRŽEL SE) Naj.Satah se zdržel

- Servisní smlouva VanCo (id akce 1059) Hlasování: 3:0:0 (PRO/PROTI/ZDRŽEL SE)

- PHP HDD pro Matěje (id akce 1067) Hlasování: 2:0:1 (PRO/PROTI/ZDRŽEL SE) Samson se zdržel

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Nástroje